Lista ocen Peugeot Partner I 1.9 D 70KM 51kW 1998-2011 (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m.lewandowski
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
przy przebiegu 117000 koło pasowe zdążyło urwać sie dwa razy,wysiadla pompa paliwa,naprawa wycieraczek które latają tylko na trzecim biegu to wydatek rzędu 3-4 tys.zł.bo podobno trzeba wymienić cały moduł elektroniczny znajdujący się pod kierownicą.Kontrolka Air bag jak jej się chce to się świeci z nieznanych powodów.Koło jezdne prawe przednie piszczy niezmiennie od przeglądu do przeglądu-panowie z serwisu nie mogą mu pomuc.Licznik...
~Artur.dabrowski@ken.pl
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
DRZWI PRZESÓWNE TRAGEDI można się pociąć w serwisie D&D wrocław (odradzam) powiedzieli że tak ma być dopiero usterke stwierdzili jak pokazałem im porysowane drzwi słupki i wszystko na około tylnych przesównych drzwi. KIM po wielkich trudach polakierował i powiedzieli że wymienili prowadnice ale lakierowali 3 razy bo za każdym razem musiałem im wyszukiwać czego jeszcze nie pomalowali. Padł mi alternator, amortyzatory ciekną.
~comawhite@wp.pl
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
hehe...po 120 000 pekł pasek osprzetowy i wpadł pod pas rozrzadu...koszt naprawy 4 000 zł po przejechaniu 120 km to samo bo pan mechanik nie dokrecił koła na pasku osprzetowym koszty pokrył ASO wiec ok pozatym czeste wizyty z pukajacym stabilizatorem, tylna belka praktycznie do wymiany po 250 000 po wczesniejszej regeneracji
~JLR123
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Nic poważnego się nie dzieje. Oczywiście jak się dba tak się ma. Jedynie zawieszenie bardzo często się psuje no i nieszczęsna belka która jest źle zaprojektowana i dobrana do auta a cena naprawy jest kosmiczna i dość często trzeba robić co w najlepszym wypadku 80000 km.
~RAF
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Żadnych problemów, dużo usterek można rozwiązać samemu, takich które by nas uziemiły i wypłukały portfel nie doświadczyłem. Należy jedynie pilnować układu wydechowego - tłumik środkowy z katalizatorem kosztuje, a zjada go rdza.
~Pewex
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Autko 10 letnie przejechane 161 tys km. Ja zrobilem 20 tys km i nic super wymiana oleju rozrzadu, paska wspomagania i tuleji wachacza. W porownaniu do WV i Opla to ideal. Blacharka super ocynk zero rdzy.
~Użytkownik.
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Powaznie to nic się nie dzieje auto jest wydarzone, szkloda że nastepne modele Peugeota to kicha dokumentna, żenada i pranie kieszeni użytkowników. zachowaj Panie przed elektroniką i HDi.
~rafał
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
jak na ten przebieg i użytkowanie brak takowych , sprzegło po 260tys, lozuska tylnej belki 230tys,lożysko półosi180tys,zawieszenie co roku ale to wina dróg a nie auta
~pietrocha@o2.pl
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Wymiana koła pasowego po ok. 50 kkm połączona z holowaniem samochodu do warsztatu, drugi Partner w firmie to samo po podobnym przebiegu……
Dziennik kosztów dla Peugeot Partner I 1.9 D 70KM 51kW
7,3
~Adam Figoń
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Mój największy wydatek to /;regulator konta wyprz. zapłonnu 1800zł w serwisie peugeota;/utrata mocy ,głośna praca silnika.