Lista ocen Porsche Cayenne I (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edek z krainy kredek
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
Kochalem to szare wnetrze i tapicerke bylo kozackie, mile w dotyku a skora przyjemnie wypelniala kabine swoim zapchem, z przodu nie barkuje miejsca . z tylu brakuje regulacji pochylu kanapy, mozna bylo lepiej wyprofilowac sedziska i oparcie. Skladanie kanapy to porazka nie da sie miec plaskiej podlogi. Tu niemaszki sie pogubili rozwiazanie bez sensu. jakas gimnastyka Sam Bagaznik OK ale roleta lipa lata i wydaje dziwiwki lepiej jezdzic ze...
~MB
SUV 4.8 Turbo S Tiptronic 550KM 405kW
Z przodu rewelka, wygodnie w kazda strone. Z tylu gorzej. Jak probuje usiasc z tylu za fotelem kierowcy ustawionym na siebie to mam ciasno! Mam 185cm i ciut ponad 100kg. Ale w tej klasie i przy tych gabarytach powinno byc wystarczajaco. Ale dla dzieci wystarczy. Sam bym nie chcial jechac z tylu na dluzsza trase za wysokim kierowca.
~majaap@tlen.pl
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Przestrzen jest spora,aczkolwiek amerykanskie marki oferuja jej wiecej.Jako,ze porsche to marka specyficzna to nie nastawialam sie tak bardzo na ten element.Elektronicznie ustawienia siedzen pozwalaja na kombinacje i modelowanie przestrzeni wewnatrz auta wg aktualnej potrzeby.
~DALTONG
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
ZA KIEROWICĄ DOBRZE ALE BARDZO NIEWYGODNY GAZ PO PEWNYM CZASIE NA TRASIE DRENTWIEJE NOGA, ZA OSTRY KĄT. ALE FOTELIK JEST BARDZO WYGODNY NO MOŻE JESZCZE MÓGŁBY SIĘ TROCHĘ DALEJ ODSÓWAĆ JESTEM WYSOKI I BY SIĘ PRZYDAŁO TROCHĘ LUZU
~tak ale z mocniejszym silnikiem
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
Spore auto miejsca ok...brak regulacji oparcia dla tylnej kanapy. tyl- w podlokietniku jest tylko polka i schowek ... brak uchwytow na kubki. Pasazerowie moga sie poczuc nie usatysfakcjonujaco
~Michal
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
Z przodu dużo miejsca. Z tyłu- uwaga- niezbyt dużo. Do przewozu dzieci ok. Dorosłych na trasę 500km bym tam nie posadzil. Bagażnik dość spory, ale bez fajerwerków.
~Wiktor
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
Jezdze z przodu wiec nie umiem sie o kanapie tylniej wypowiedziec a przod jest Bardzo dobrze
~Maciek
SUV 4.8 Turbo S Tiptronic 550KM 405kW
Z przodu jest bardzo dobrze. Z tylu szalu nie ma. Ja mam 185cm i za mna jest troche ciasno.
~Krystian
SUV 4.5 V8 S 340KM 250kW
DLA RODZINKI , REWELACJA, DUŻO MIEJSCA Z PRZODU, Z TYŁU TEŻ MIEŚCI SIĘ 3 DOROSŁYCH LUDZI. DUŻY BAGAŻNIK.
~Marek
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Przód bdb, tylna kanapa miejsca mało jeśli kierowca lub pasażer są wysocy.