Lista ocen Porsche Cayenne I (30) - Silnik

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
O ile wszystko jest sprawne to nawet przyjemnie brzmi i wystarcza do normalnej jazdy tym niemal 2,5 tonowym autem. Jeśli ktoś natomiast myśli o ściganiu się- niech zapomni. Raz że jak już wspomniałem- wystarcza- i to dosłownie, a dwa, że powyżej przepisowych prędkości autostradowych samochód zaczyna palic niebotyczne ilości paliwa- niemal jak V8. Także szybko się wam odechce, chyba że auto zrobione w gaz to inna sprawa. Lista rzeczy, które...
~tak ale z mocniejszym silnikiem
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
nic nie puka nie stuka puki co narazie 10k przejechane glownie krotkie trasy - silnik niedogrzany. Auto skonstrulowane bez pomocy ksiegowych ( albo byli niedysponowani ) uwazam ze jest dopracowane. Mimo wieku nie zamienie go na nic nowszego. Uzywane modele zadbane sprawia niesamowita frajde kierowcy ktory czasem jezdzi sam ale na co dzien pomyka z rodzina.
~MB
SUV 4.8 Turbo S Tiptronic 550KM 405kW
Co tu duzo pisac - dzielo sztuki. Turbo S to potega. Dzwiek na wolnych dyskretny, przy ruszaniu w trybie sport brzmi jak startujacy smiglowiec. 0-100 w 4.8s dla niemal 2.5 tonowego auta musi robic wrazenie. Powala lekkosc z jaka auto sie rozpedza. Trudno bedzie teraz zmienic na cos godnego. Z innych marek to ewentualnie silnik 6.3 AMG.
~majaap@tlen.pl
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Mowi sie,ze jesli masz porsche to nie potrzebujesz juz innych dzwiekow,za muzyke robi odglos silnika twojego samochodu.Ja,poniewaz koneserem silnikowych rykow nie jestem to jednak czasem pozwalam sobie na ich posluchanie.Podoba mi sie kultura pracy,elastycznosc tez niezla.
~Krystian
SUV 4.5 V8 S 340KM 250kW
SILNIK NIESAMOWITA SPRAWA, JEŻELI KTOŚ ROZWAŻA SŁABSZĄ WERSJE 3,2 TO ODRADZAM, SILNIK V8 DAJ NIESAMOWITE BRZMIENIE I OSIĄGI KOSZTEM NIEWIELE WIĘKSZYM ZUŻYCIEM PALIWA. PODKRESLE JESZCZE RAZ < ŻE SILNIK PIKENIE CHRAPIE :)
~Mecenas
SUV 4.8 Turbo S Tiptronic 550KM 405kW
Jestem wlascicielem Cayenne MAGNUM o mocy 600KM poniewaz zakupilem auto od szwajcarskiego tunera Techart, silnik potegauje niesamowita moc i momentem obrotowym. A silnik wydaje niesamowity huka na jalowym chodzi jak traktor.
~Irek
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Durzy zapas mocy, bezproblemowe wyprzedzanie i przyspieszanie na wzniesieniach. Możliwość ciągnięcia ciężkich przyczep (do 3,5tony). Bardzo spotrowy i atrakcyjny dzwiek silnika, niskie wibracje, durza kultura pracy.
~Edek z krainy kredek
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
Z 2.5tony autem pupala nie urywa ale tam do 140 jest OK. Na serio fajnie brzmi u mnie byl sporowy wydech. 250 konikow szalu nie robi przy 192k dziwny dwiek i diagnoza wymiany rozrzadu.
~Wiktor
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
Duzo czesci VW wiec nie mam problems z dostepem czesci auto naprawiam Sam ceny przystepne duzo zamiennikow... Koszty napraw czesci it'd porownywalne z Passat czy A6 lub A8
Dziennik kosztów dla Porsche Cayenne I
15,2
~Tomek
SUV 4.5 V8 S 340KM 250kW
Największy problem tego modelu... Zacierajacy sie silnik, jak sie naprawi a nie jest to tania zabawa jest ok. Dynamiczny, piękny dzwię ale konsumpcja oleju mogła by byc mniejsza...