Lista ocen Porsche Cayenne I (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
SUV 4.5 i V8 32V 521KM 383kW
Stosunek jakoś cena doskonały , jak znajdziesz dobry egzemplarz , co jest bardzo trudne ! , ludzie kupują to auto bo jest tanie jak na Porsche , nie stać ich na serwis , nie robia nic i odsprzedają wrak który ledwo zipie , takich jest przynajmniej 80% , sprawdzałem by kupić swoje auto jeździłem 2 miesiące poznałem sporo wraków . Auto tanie w zakupie ale dla bogatego , pasjonata , który nie poskąpi na utrzymanie . Wiej jak cię nie stać na...
~Edek z krainy kredek
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
jak na auto premium z tamtych lat to mozna wyrwac za maly pieniadz i cieszyc sie bo jezdzi sie fanie. Natomiast trzeba servisowac w warsztatach z doswiadczeniem w tych autach Porsche. Ja do Porsche nie mialem blisko ok 300km wiec skusilem sie na specjalistow o wspanialej lokalnej renomie i opowiesci oraz basni jacy tooni kuzwa wspaniali sa - to byl blad.
~Maciek
SUV 4.8 Turbo S Tiptronic 550KM 405kW
Nowy to masakra, ponad 180.000eu bylo na fakturze. Na szczescie nie ja ja placilem :) Uzywane sa juz w rozsadnych cenach. O Turbo S jest trudno, ale \"zwykle\" Turbo tez jest wspanialym autem, do kupienia za niezla kase. \"S\" to taka wisienka na torcie.
~majaap@tlen.pl
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Tu sprawa jest bezdyskusyjna.Placimy nie tylko za auto ciagle made in Germany ale i za doskonala jakosc jaka za tym stoi.W cenie jest tez wielotenia legenda porsche i drogi kultowy silnik.
~tak ale z mocniejszym silnikiem
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
Nowe to nieporozumienie jakosci / wrazen z jazdy do ceny. pewnie jak kogos stac to kupi bo moze. Jezdze od roku 10 latkiem narazie nic sie nie dzieje trudno ocenic.
~Kamilos-bodzio456654@interia.pl
SUV 4.5 V8 Turbo 450KM 331kW
Za takie pieniadze oczekujemy jakosci i w tym aucie ona jest:D fotele trzymaja na boki ale w trasie rowniez mozna sie w nich relaksowac do tego klima na 18 jakas nuta i jazda
~Irek
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Auto bardzo drogie, ale warte swojej ceny, w salonie "uchylą ci nieba" abyś kupił ich auto. Parę samochodów w tej klasie i z podobnym wyposażeniem jest droższych.
~RAMZES
SUV 4.5 V8 Turbo 450KM 331kW
Gdyby nie to ,że za Porsche musiałem zapłacić ponad 800tys z przeróbkami powiedzialbym że stosunek jakosci do ceny jest idealny.Jednak uważam że warto było poswiecic tyle pieniędzy....
~sharki
SUV 4.5 V8 S 340KM 250kW
Nowe bardzo drogie cena zarezerwowana dla nielicznych ale uzywane seriwisowane naprawde sie oplaca , wrazenia z jazdy wynagrodza wszystko
~MB
SUV 4.8 Turbo S Tiptronic 550KM 405kW
Nowe to masakra, za mojego pierwszy wlasciciel dal tyle co za wille w sporym miescie. Uzywane sa teraz w dobrych cenach. Za to co auto oferuje jest super.