Lista ocen Porsche Cayenne I (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MB
SUV 4.8 Turbo S Tiptronic 550KM 405kW
Jak w limuzynie, aczkolwiek silnik slychac. Ale to dobrze, bo brzmi rewelacyjnie. Chyba celowy zabieg Porsche, bo nie ma nawet wygluszenia maski. Przy spokojnej jezdzie slychac w zasadzie delikatne mruczenie V8-ki oraz szum z nawiewow. Jak depniemy to dociera do nas ryk silnika wspomaganego dwoma sprezarkami. Bajka. Dodam ze mam w tej kwestii spore wymagania, poprzednio jezdzilem cichutkim Lexusem GS450h, niemal mistrz w swojej klasie. Cayenne...
~tak ale z mocniejszym silnikiem
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
pieknie mruczy po co wyciszac...to moj pierwszy samochod ze wraz z naciskiem pedalu przyspieszania rosnie banan na twarzy. Nie wiem moze to jakies zboczenie ale przespieszanie i ten dzwiek mimo iz to tylko v6 dzwiek jest super brawo Porsche sound ...Doznania V8 duzo leprze polecam bardziej mocniejsza jednostke jezdzilem i wiem. Niestey przy wyborze jednostki wzgledy ekonomiczne przewazyly szalenczy zaped i musze jezdzic v6 nastepny bedzie v8 -...
~Michal
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
Jak na te klase (i kasę)- TRAGEDIA. Słychać wszystko. Opony, szum powietrza, trzaski deski, rolety, pracę zawieszenia na nierównościach. No dramat po prostU. Ratowałem się audio. Bose nawet dawało radę, choc do zachwytu było daleko.
~Marek
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Auto bardzo głośne, jazda po autostradzie to męką jeśli poruszamy się powyżej 140 km na godzinę. Powyżej 160 trzeba mówić naprawdę głośno mówić licząc się z tm że pasażerowie na tylnej kanapie i tak nas nie usłyszą.
~Kamilos-bodzio456654@interia.pl
SUV 4.5 V8 Turbo 450KM 331kW
Jesli w miescie sobie przemykamy to cichutko:D ale jesli tylko docisniemy gaz odzywa sie potezne V8 i rwie do przodu:D na trasie autostrada 150 160 bardzo ciuchutko nic nie skrzypi nie trzeszczy nie wieje zpod szyb :D
~Mecenas
SUV 4.8 Turbo S Tiptronic 550KM 405kW
zaznaczylem ze doskonale wyciszenie ale tak nie jest - przy odpalaniu jest taki huk ze ludzie na ulicy podskakuja, nie mowiac jak sie przycisnie delikatnie pedal gazu, orgia dla uszu!
~Grzegorz
SUV 4.8 Turbo Tiptronic 500KM 368kW
Bardzo dobre, aczkolwiek trochę słychać dźwięk V8-ki. Dla jednych to wada, dla prawdziwego kierowcy muzyka dla ucha ;-)
~Irek
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Wiciszenie w porsche to nie był cel sam w sobie, choci też o to by słyszeć dzwięk wkońcu niesamowitego silnika.
~Maciek
SUV 4.8 Turbo S Tiptronic 550KM 405kW
Lexus byl cichszy, ale tu czasami slychac V8 a to muzyka dla ucha. Szumy niewielkie nawet powyzej 200kmh.
Dziennik kosztów dla Porsche Cayenne I
15,2
~Krystian
SUV 4.5 V8 S 340KM 250kW
DOBRZE < ŻE NIE WYCISZONY DOI KOŃCA BO CZŁOWIEK NIE USŁYSZAŁ BY TEGO RYKU KIEDY PRZYŚPIESZA, TAK POWINNO BYĆ