Lista ocen Renault Clio II Hatchback (614) - Całokształt

Na liście zabraknie 493 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fretek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Silnik i skrzynia biegów ok ale reszta pozostawia wiele do życzenia, być może te usterki nie były by niczym poważnym ale nie w aucie które nie miało jeszcze przejechanych 100 tys. km. Był LPG, ale układ paliwowy się sypnął, już tylko benzyna, generalnie auto za delikatne na nasze warunki drogowe. Utrzymanie kilkuletniego clio w dobrym stanie to nie lada wyczyn i spore wydatki
~fik
Hatchback 1.2 60KM 44kW
gdyby nie źle zmontowane boczki tapicerki, czy niektóre elementy plastikowe, które lubią wydawać dźwięk na nierównościach, byłoby super. Przyznam jednak, że nie wiem jak te auta ogólnie spisują się przy większych przebiegach niż 100.000, bo poniżej można uznać to auto za bezproblemowe. Irytować może też kwestia zamknięcia obiegu wentylacji, którą szerzej opisuję poniżej.
~Wizard
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Jestem zadowolony z tego auta, nigdy mnie nie zawiodło, jeździ się komfortowo i chicho. Dla osób, które odradzają ten silnik bo \"wymiana wtrysków kosztuje 7000zł\", odpowiem tak, nie należy lać byle czego do baku i nie wyjeżdżać paliwa do końca rezerwy to będzie dobrze, każde nowe auto na rope nie toleruje chszczonych lub słabej jakości paliw (poniżej 51 cetanów).
~sainz3@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
jestem bardzo zadowolony. wprawdzie przy ciężkiej nodze i klimatyzacji ten model pali dużo ale cała reszta wynagradza. zaprzeczenie teorii o francuzach. znajomi z serwisu renault mówią że clio wogóle nie widzą na serwisie. zgadza się. polecam. dla bardziej oszczędnych polecam wersję 1.2. to naprawdę wygodny i sprawny mały samochodzik. dobry na miasto, a dla dwójki i na wakacje
~mahattma_gandhi
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Autko spelnia moje oczekiwania i cel do jakiego zostalo zakupione. Mianowicie w 85% autko wykozystywane jest do jazdy miejskiej ( dojazd do pracy, znajomych) tutaj same pozytywne aspekty - niskie spalanie, elastycznosc, male gabaryty i dobra widocznosc - przydaje sie przy parkowaniu. Moze troszke za plastikowe - ale wsrod malych aut nie znalazlem jeszcze idealnego w tym kontekscie.
~robert z Wrocławia
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Żałuję, żałuję, żałuję, że dałem się omamić wyposażeniem samochodu w stosunku do jego ceny. Tak jak napisałem na początku, wolałbym kupić Fabię 1,2 kombi. Kultura pracy silnika o niebo lepsza, bardzo ładnie pracuje skrzynka biegów jest bardziej zrywna i komfort jazdy jest lepszy. Ma też lepsze elementy wnętrza, lepszej jakości plastiki i jest przestronniejsza
~Janek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
godne polecenia dla 3 osób (rodzinka 2+1), w ciągu ponad 5-ciu lat użytkowania obsługa sprowadza się do tankowania, uzupełniania płynów i corocznych przeglądów oraz wymian eksploatacyjnych (np. rozrząd po 100 tys. km), auto dotychczas nie zawiodło, może dlatego, że jest użytkowane prywatnie w normalny sposób, a nie rżnięte jak większość samochodów służbowych
~Sherlock00
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Tak jak pisalem poprzednio - Fajne mile autko do jazdy po miescie i na wyprawy. Pomimo moich serwisowych przygod, nie zamienil bym mojego Clijaka na zadne inne w tej klasie i mocno bym sie musial zatanawiac, nad przesiadka w wyzsza klase. Jesli nie przerazaja cie drobne usterki, to to jest auto dla ciebie. Odrobine wlozonej cierpliwosci odwzajemni z nawiazka.
~Markiz de´ Pacut
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
podoba mie się to autko, mini klasa golfa, lubię gdy uczestnicy dróg zwracają uwagę na mój pojazd. Dodatkowy zestaw muzyczny CD ze zmieniarką + 6 głośników podnosi przyjemność z jazdy. Mam nadzieję że się nie zawiodę przez cały okres jego użytkowania. Jednak duży wóz dje lepszą rezerwę komfortu i bezpieczeństwa oczywiści z lepszym silnikiem. Następca - może megan lub audi 3 lub 4?
~Marta
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Auto kupione w 2018 roku od drugiego właściciela z przebiegiem 320 tys. km, auto przerobiłam na małego dostawczaka w celu wożenia towarów do różnych sklepów, jak dotąd autko spisuje się całkiem dobrze, zero rdzy na nadwoziu, podwoziu (jedynie na klapie bagażnika zrobiły się małe purchle), skrzynia oryginalna z 2002 roku z oryginalnymi synchronizatorami.
Renault Clio II Hatchback