Lista ocen Renault Clio II Hatchback (614) - Całokształt

Na liście zabraknie 493 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafał (rafdyl@poczta.onet.pl)
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
oprocz super silnika bardzo dobrze wyprofilowane fotele, wyposażenie mam full więc niczego mi nie brakuje jeśli chodzi o wygodę, białe zegary, skórzana kierownica i gałka zmiany biegów dodają uroku, fabryczne radio to też super wygoda (raczej nie ukradną i nie trzeba nosić), chociaż jest brzydkie jak noc, szersze gumy już fabrycznie lepiej wyglądają, jak mi ktoś powie co zrobić z co chwilę włączającą się kontrolką od airbagów to go ozłocę :-)
~bbbb
Hatchback 1.1 58KM 43kW
Mam mieszane uczucia i brak skali odniesienie do konkurencji. Generalnie komfort jazy jest na zadoawalającym mnie poziomie. Awaryjność niestety jest niezerowa. draznią mnie nieco slady korozji w zakamarkach nadwozia. silnik jakością pracy i osiągami dla mnie wystarczający ale niestety cieknie... Gdybym kupował teraz samochód Clio nie było by murowanym faworytem ale też nie skreślił bym go odgórnie z listy
~tomek_ERT
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
raczej nie kupie już Renault. A napewno nie clio 1.2 . Jedyny udany model clio to "williams" - to był dobry samochód, choć też awaryjny. To auto może być dobre dla niedzielnego kierowcy "do Kościoła", dla spokojnej starszej pani, pana...ale ludzie chcący sprawnie, szybko się poruszać nie powinni kupować tego auta - będą sfrustrowani swoją niemocą na drodze. Bo przegrać na światłach z maluchem to już przesada...:)))
~Michał D.
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Autko bardzo sympatyczne, niesamowicie przyjazne w codziennej eksploatacji. Drobne niedostatki rekompensuje charakter autka. Każdy kierowca, który przejdzie tym pojazdem kilka kilometrów nie będzie się chciał z nim rozstać. Polecam młodym pracującym ludziom i młodym rodzinom z małymi dziećmi. Nie polecam serwisu auta w ASO. Lepsze i tańsze są drobne warsztaty mechniczne pod warunkiem, że pracują rzetelnie i mają dobrą renomę.
~piotras@interia.pl
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
autko bogato wyposażone (wersja RXT) i ogólnie przyjemne w prowadzeniu. Największe wrażenie zrobiła na mnie dynamika i oszczędność silnika - to prawdziwy komfort móc sobie mocniej ponaciskać na gaz bez obawy o przykre konsekwencje finansowe podczas kolejnego tankowania ;) Jeżdże nim od kilku miesięcy - na razie bezawaryjnie - jeśli tak będzie przez dłuższy czas , to będę mógł utwierdzić się w słuszności dokonanego zakupu
~Kris
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Padające cewki zapłonowe w silnikach 16V Renault. Dość upierdliwe zważywszy że sztuka w serwisie kosztuje 400 zł. Biorąc pod uwagę że każdy cylinder ma swoją cewkę.... Na szczęście można znaleźć już za 150 zł. Generalnie nie należy kupować cewek Sagema lecz japońskie Denso. Skandal, że Renault znając problem nie wymienia cewek w ramach jakiejś darmowej akcji tylko doi klientów każąc im słono płacić za kiepskiego dostawcę części.
~lukashg@o2.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Jest to Clio II faza I. Auto przyjemne, stanowi udany kompromis pomiedzy niskim spalaniem a dynamicznym silniczkiem. Nie jest on demonem szybkosci ale wystarczy do sprawnego poruszania się, a jedzie nawet 180 km/h. Bagażnik zaskakująco pojemny, po zlożeniu tylnych siedzeń można przewieźć na prawde wiele. Prowadzi się bardzo przyjemnie. Jak na razie nie psuje się. Na Polskie warunki samochód idealny. Polecam!!!
~korek (rraavv@2com.pl)
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
auto jest świetne, nie zamieniłbym go na inne, wersja Privilege zapewnia naprawdę duży komfort; Clio bardzo przyjemnie się prowadzi, silnik 1.4 16V pozwala na bardzo sprawną jazdę zarówno w mieście jak i w dalekiej trasie; auto jest zgrabne i zwinne, bardzo wygodne i ładnie wykonane; POLECAM! z minusów to tylko te drobne mankamenty, o których pisałem w pkt. 10 + trochę duże spalanie w mieście (ale coś za coś)
~Julita
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Samohod jest W ZASADZIE ok. Mialam pecha, ze na poczatku byly jakies usterki w pompie wtrysku. To co mi przeszkadza to beznadziejne dojscie do "bagnetu"sprawdzajacego poziom oleju (choc mam i elektroniczny wskaznik), lamp - aby wymienic zarowke (w stacji meczyli sie pol godziny aby wymienic 1 zarowke!). POdiobno silnik jest takiej wielkosci jak w meganie a komora silnika mniejsza. Mimo tego ciesze sie, ze go mam.
~Marcin M
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
auto kupiłem w 2014roku od pierwszego właąciciela ,a on zakupił je w salonie w którym pracował cały czas garażowany ,żadnych oznak rdzy co 2 lata zabezpieczane , co roku wymiana oleju cicho wygodnie w 2 osoby , za nieduże pieniądze fajne auto do miasta i na wyjazd do 200km mam wersje Extreme więc bardzo fajne fotele , elektryka polecam u mnie zostało jest teraz 3 autem i chyba nigdy go nie sprzedam
Renault Clio II Hatchback