Lista ocen Renault Clio II Hatchback (614) - Całokształt

Na liście zabraknie 493 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fazu123
Hatchback 1.4 75KM 55kW
ogólnie autko oceniam dobrze, mimo drobnych pierdół nie wymagających jakiegoś szczególnego nakładu finansowego w sumie do auta się wsiada i jedzie jeśli zachowuje się właściwy sposób eksploatacji samochodu, nie szarżuje za bardzo, wymiana płynów w odpowiednim czasie, wtedy nawet jak coś tam za brzęczy w autku to można być spokojnym, że zawsze się dojedzie do domu mimo że z drobną usterką
~Marcin >>
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Clio oceniam na 5 gwiazdek jak na razie jestem zadowolony z auta jest już przejechane 97000 tyś. i samochód sprawuje się bardzo dobrze. Dobry samochód dla osób które podróżują w dwie osoby góra w cztery wtedy ten samochód fajnie jeździ , jest ekonomiczny i popularny co zmniejsza ceny części zamiennych bo jest ich dużo. Renault robi najlepsze auta z francuskich marek samochodowych. Pozdro.
~jacek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
clio jest autem dość poręcznym, praktycznie bez awaryjnym poza klockami tłumnikiem i materjałami esploatacyjnymi nie naprawiałem niczego. zawsze niezawodny nawet w najwiękrze mrozy nie polecam napraw w serwisach autoryzowanych są bardzo drogie najlepiej u zaprzyjaźnionego dobrego mychanika mam clio do nowości przebieg 110 tys polecam zwłaszcza paniom jest prosty w obsłudze i przyjemnie się go prowadzi.
~Marek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Tapicerka jak nowa bo dbam, silnik nie bierze oleju, wycieków brak, zawieszenie bez uwag, przeglad rejestracyjny zaliczony bez problemu - czego chcieć więcej od małego Clio? Zwiedziłem nim Pomorze, Śląsk, Bieszczady i mam same miłe wspomnienia.Najlepsze auto jakie miałem, jeśli by usunąć te braki w ergonomii dla mnie bomba.Miałem Punto i Clio przy nim to ekstraklasa pod każdym względem.
~slayer@irc.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Dlugo myslalem co kupic wybralem Clio i jestem naprawde zadowolony. Auto ma bardzo ciekawy wyglad (o gustach sie nei dyskutuje) (chociarz ta nowa wersja jakos juz mi sie niezbyt podoba). W kometarzach widzilem ludzi uskarzajacych sie na ilosc miejsca ale wezmy pod uwage ze to nei jest E klasa tylko autko z klasy mini. A porownaie z konkurencja daje Clio duzego +. Ja jestem zadowolony.
~Konrad
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy Renaulta nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~Marco76 v mcLatino
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Szukałem taniego autka diesla na dojazdy do pracy. Zależało mi aby był bez dpf, bez turbo, bez dwumasy i innych zbednych kosztownych w naprawach udziwnień. To autko miało to wszystko. Kupione jako 21 latek, średnio zadbane z pocącym się ale nie cieknącym silnikiem. Autko było wcześniej bite tak że nawet sanki były trochę pokrzywione, ale nie na tyle by miało to wpływ na jazdę.
~Xomoli
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Renata jeździłem niecale 3 lata, zrobiłem nią około 30 tys. km. Wielkim plusem jest tutaj oszczędność. W mieście można się zamknąć w 5l/100km. Niestety przy takim przebiegu (230 tys.) autko już ledwo żyło a po pierwszych poważniejszych wymianach zaczęły się następne i później już rozleciala się kompletnie. Jednak jak na pierwsze autko, Jestem w stanie ją polecić.
~Marcin
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Auto dla mechanika amatora, bo ciagle cos sie psuje, zawieszenie z przodu juz wymienione a auto i tak oblalo przeglad, bo tylna sprezyna peknieta, cieknie amortyzator i konczowka drazka luzna. W pol roku wlozylem wiecej pieniedzy i czasu niz na Focusa. Auto w wersji Dynamique jest dosc dobrze wyposazone, co przyciaga uzytkownikow, ale kto naprawia klnie na to auto.
~Damianek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Przed zakupem maiłem stracha ze względu na opinie.Postanowiłem przekonać się na własnej skórze. Auto jak na 12 lat nie wygląda staro na tle swoich małych 11-12letnich konkurentów.Ma ciekawy design,jest wygodny, ekonomiczny.A jeśli coś go zaboli to jest i tak godny uwagi.Dla młodego małżeństwa z dzieckiem jest wystarczający.1.2 motorek wystarczy do spokojnej jazdy.
Renault Clio II Hatchback