Lista ocen Renault Clio II (1127)

~seeboo
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Ogólnie auto robi bardzo pozytywne wrażenie, dobry silnik, miejsce z przodu w wystarczającej ilości jak na auto segmentu B, nie za duży bagażnik, ale nie ma czego oczekiwać więcej po takich gabarytach.
~BlackPearl
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Autko idealne dla kobiety . Kobiece a jednocześnie agresywne . Przy takim silniku można się zimą trochę \" pokręcić \" na parkingu i zawstydzić paru Panów z innych samochodów ;)
2,7
~mar
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Bardzo polecam taki samochód jako dojazd do pracy. Wszędzie się zaparkuje i niskie koszty zakupu i jak an razie eksploatacji. Żadnych na razie większych naprawa po 35 tys km.
3,8
~Kris
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Silnik bardzo ładnie kręci, z tym, że na wyższych obortach (dlatego 4), auto żwawe i zadziwia na światłach niejednego właściciela super bryki (Silnik)
3,2
~KDO
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Silnik ma rewelacyjny moment obrotowy już przy 2000 rpm. Ciągnie żwawo aż do 5000. Spokojnie startuje się na światłach. Wyprzedzanie też jest z lekkim zapasem pod gazem. (Silnik)
~cipiur74@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
W sumie autko przyjemne i miłe, aczkolwiek zadrogie jak na auto tej klasy (wer. Extreme 1.4 16v nie met. z reczna klima i radiem cd) ok 46tys zl to troche za duzo. ale warto zakupic w systemie ratalnym 80/20% zaluje ze musialem kupic alarm (wymog ubezp) innaczej dokupil bym jeszcze otwierany dach dla pelnego bajeru. Polecam ta wer. po krotkiej negocjacji dostalem kola zimowe (stal felga +opona 14") bez kołpaków + parasol dla zony :) - minusem...
~korek (rraavv@2com.pl)
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
auto jest świetne, nie zamieniłbym go na inne, wersja Privilege zapewnia naprawdę duży komfort; Clio bardzo przyjemnie się prowadzi, silnik 1.4 16V pozwala na bardzo sprawną jazdę zarówno w mieście jak i w dalekiej trasie; auto jest zgrabne i zwinne, bardzo wygodne i ładnie wykonane; POLECAM! z minusów to tylko te drobne mankamenty, o których pisałem w pkt. 10 + trochę duże spalanie w mieście (ale coś za coś)
~NeverN
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Świetne autko do miasta oraz na krótkie i średnie trasy.
3,5
~Cliak
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Bardzo dobra elastyczność, w miarę cichy, ekonomiczny, osiagi nie są tu priorytetem. Silnik udany o prostej ale też przemyślanej konstrukcji. Nigdy mnie nie zawiódł. Brak wycieków i widocznego zużycia oleju. Moim zdaniem bardzo mocny punkt tego pojazdu. (Silnik)
3,7
~pstal@vp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
auto dobre dla studenta dla młodej rodziny, ja szczerze polecam to auto ,czasami drażnią drobiazgi,ale ogólnie bardzo przyjemnie jeżdzi się ty m autkiem, następne moje auto to będzie clio 3 lub megane 2 -tak wiec zostaje przy renault.