Lista ocen Renault Clio II (147)

3,5
~ts1@pf.pl
1998 - model bardzo niedopracowany
3,5
~ag
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ilość drobnych usterek jest nie do przyjęcia, a sprężyny tylne przy amortyzatorze wymieniałam już 3 krotnie i będę kolejny raz (zawsze na oryginalne!). No ale ogolnie to i tak je lubie.
~dondamiano
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto dobre, jednak spotkała mnie niespodzianka. Po napełnieniu baku paliwa z jego okolic wylewa się paliwo. Nie polecam dla kogoś kto będzie woził na tylnej kanapie dorosłych pasażerów.
1,8
~Apti
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Pękła głowica, rozleciał sięrozrusznik, wypalił siekatalizator, zepsuła sięmopma wodna i wspomagaia kierownicy, awarai sterowania elektrycznych szyb, przepalające sie żarówki. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Krzysiek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Autem jeżdżę od 3 lat. Szczerze przyznam, że nie miałem z nim żadnych większych problemów. Jedynym słabym punktem jest spalanie ale to może być spowodowane klimatyzacją.
3,6
~D.Lipski
Hatchback 1.4 75KM 55kW
moje clio ma juz 65 tys km i nic powaznego sie nie zepsulo, poza zarowkami i paroma duperelami. idealny samochod do miasta, jednak wersja 1.4 75KM zdecydowanie za duzp spala.
3,2
~Lukaszek20@interia.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
idealna jak na 50 tys tylko,ze ciagle mam problem z tylnymi hamulcami(zapiekly sie ) (Bezawaryjność (drobiazgi))
4,1
~savio77
Hatchback 1.4 75KM 55kW
dobre auto świetnie wyposażone za niewielkie pieniądze. Bardzo ekonomiczne po założeniu lpg średnio ok 8l/100km
~SAHLEN
Hatchback 1.4 75KM 55kW
NIGDY MNIE NIE XZAWIDOŁA MOJA PEREŁKA 163 TYS JNA POLSKICH DROGACH A CIEAGE AK NOWA OBY TAK DALEJ
3,2
~mike
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto miło się prowadzi, bo ma niezłą dynamikę, ale bardzo często się psuje i to psuje ogólną ocenę. Nigdy więcej nie kupię Renault