Lista ocen Renault Kangoo I (59)

3,5
~maxfun
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Ogólnie rzecz biorąc auto jest ciekawym środkiem transportu. Jest mocno funkcjonalne i dość pakowne. Chyba najlepiej wypada z mikrovanów z 5 osobami na pokładzie. Jednakże spartańskie wykończenie irytuje. Brak nawiewów tył, brak głośników tył w std, brak schowków w tylnej przestrzeni.
2,7
~piotr
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
moze byl tanszy -ale poczatkowy zysk został skonsumowany przez naprawy (Stosunek jakość/cena)
3,5
~tauzi
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Fajne autko ale dla ludzi którzy robią maksymalnie 15 000 km rocznie. Ocenę drastycznie obniża poziom Autoryzowanego Serwisu Renault w Polsce
~Łukasz
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Silniczek dosyć oszczędny i dynamiczny. Niestety przy tym przebiegu bierze trochę oleju. Pozatym nigdy nie było żadnej usterki. Przy 20000km został wymieniony m.in. kompletny rozrząd. Silnik pracuje dosyć cicho. Odczuwalne są tylko niewielkie wibrację na niskich obrotach. Nigdy nie było problemu z odpaleniem w zimie. (Silnik)
~digambar
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
przy obecnym przebiegu można powiedzieć, że nadaje się do pracy w firmie, a także dla rodziny, po 100 tys. już bym go nie kupił.
~Rynio
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Oczywiście jak ktoś chce to narzeka, ale musi wiedzieć co i za ile kupuje. Najważniejsze tylko pewne paliwo!!! W innym przypadku już po 60 000 km problemy. Samochód ciągnął po 1200 kg i nic
~Wladek
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Dobry dzielny (w terenie- jezdze po budowach) samochodzik. Po zolozeniu tylnych siedzen bardzo pakowny. Przy 5 osobach bagaznik bez szalenstw. Pojemnosc ma mniejsza do Focusa kombi (chyba, e zdejmiemy polke
~Tomek 76
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Kupiłem auto za 13k PLN netto. Pochodziło z polskiej dystrybucji i jeździło w firmie handlowej. Przy zakupie miał 112k KM, teraz ma 168k km. Cudów nie oczekiwałem i jest ...nieźle. Jedyne, co mnie \"boli\", to fakt, że trzeba nie przekraczać 115 km/h, aby uzyskać rozsądny poziom spalania (trasa). Powyżej tej prędkości, spalanie rośnie zbyt wiele. Poza tym kupiłbym to samo auto, ale z silnikiem 85KM. Brakuje jednak prędkości na autostradzie -...
3,8
~kangoo
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
bardzo fajny woz mam juz takiego drugiego z jednym i drogim nie mialem problemu, czasami w zimie przy -20 ciezko odpalc dopiero za 3 razem... widocznosc i ekonomicznosc super, troche glosny ale mozna sie przyzwyczaic, fotele jak dla mnie bardzo wygodne moj wzrost 170 z tylu troche gorzej ale jest spox dla dzieci dla doroslych troche gorzej. polecam kangoo2 , co do 3 nie mam zdania ale za ta cene rzczej nie,,,
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I
5,9
8,3
10,6
1,2
~qwa
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Tragedia. Trzymajcie sie jak najdalej od tego auta.