Lista ocen Renault Kangoo I (168) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 281 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~I.Rek
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Nie było na rynku takiego atua w tak niskiej cenie. Nawet po wprowadzeniu wzoru do sprawdzania czy ciezarówka to ciężarówka, dalej cieżarówką był pomimo 5 osób w kabinie. Ogólnie OK ale nowego juz nie kupie. W firmie nie potrzebuje auta osobowego.
~Renault Kangoo 1.5DCi [marines081@interia.pl]
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Myślę, że pieniądze nie pójdą na marne. Autko znakomite. Polecam silnik 1.5 DCi jako wszechstronny i najlepszy, 1.2 jako tania wersja do miasta(najtańsze modele), 1.9 DCi jako mocny i oszczędny diesel(najdroższa wersja).
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
technicznie autko super bo jest niezawodne ale jakosc materiałów we wnętrzu jest słaba lepiej jest u VW i merca ale VW caddy jest o 20tys. złotych droższy a mesiek ok28tys.złotych
~k.sroda
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
koniecznie chciałem mieć nowy smochód żeby uniknąć sytuacji o jakich wspomniałem a teraz żałuje bo za te pieniądze to kupił bym sobie wypasiony używany nawet terenowy a zabawy z usterkami i awariami miałbym tyle samo albo i mniej
~jbednarski1@buziaczek.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Przedstawiony samochód to wersja RT (ABS,2xerbeg,halogeny,oryginalny radioodtwarzacz ze sterownikiem pod kierownicą,elektryczne sterowane przednie szyby i lusterka) a więc droższy. Ale jaki wygodny, uniwersalny i sympatyczny.
~miro
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
W momencie kiedy go kupowałem stosunek jakości do ceny był bardzo korzystny. Zwłaszcza wobec konkurencji (Berlingo, Combo Tour, Partner). I przy tak bogatym wyposażeniu (jest wszystko co potrzeba poza klimatyzacją).
~Kamil
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Za 47.000 autko z nowoczesnym silnikiem, pełna elektryka, wspomaganie, ABS, 4x poduszka powietrzna i wiele innych zalet. Gdybym mial jeszcze raz wybierać, wybrałbym bym ponownie Kangura, być może jednak s silnikiem 1.5 dCi
~leon
Minivan 1.5 dCi 65KM 48kW
Jakość jest świetna. Wykonanie bez zastrzeżeń. Mam także Forda Focusa ( z dodatkami, pierdółkami blisko 80 tys) i tylko komfort jazdy na lepszy od kangoo a wykonanie, motor, karoseria bez porównania do kangoo
~KRIS
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Wyrwałem bardzo dobry rabat za tą cene nic takiego dużego i z takim silnikiem bym nie kupił 53900 klima elektryka stoliki w fotelach lakier metalik . Clio z tym wyposażeniem i z tym silnikiem ponad 60000zł
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I
5,9
8,3
10,6
~s_n@go2.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
generalnie stosunek jest oki, nie jest wiecej wart :) a i warto sie targowac bo na rynku wtornym kangoora sporo. nie oszukujmy sie z berlingo nie ma szans ! zdecydowane nie na opcje ponownego zakupu tego auta