Lista ocen Renault Kangoo I (168) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 281 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kangoo WWL
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Za całkiem małe pieniadze mozemy nabyc auto niezawodne, praktyczne, duze, o oryginalnej sylwetce. Poza tym mamy miksa: skladamy siedzenia i z autka rodzinnego mamy malego dostawczaka. czego chciac wiecej?
~Gargamel
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Mnie nie stac na ten samochód. miesięczny koszt utrzymania to u mnie 1100 zł ( cena zakupu + naprawy). Mam go serdecznie dosyć i szukam czegoś nowego, z salonu w leasing.
~kenworth2000
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
za te pare tysiecy nie mozna kupic raczej nic lepszego samochod sprawuje sie doskonale jak na ten przedzial cenowy . Prowadzenie w maire dobre oraz ekonomicznosc .
~Krzysiek A
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
to francuz, więc musi skrzypieć,, musi się popsuc. Jak już wspomniałem, gdy się trafi na dobry, zadbany i nie oszukany egzemplarz, można się cieszyć z takiego auta.
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Za tą cenę nie można oczekiwać fajerwerków jakości plastików we wnętrzu i takich tam. Niemniej autko bardzo szybko się zwróciło, teraz już tylko na siebie zarabia.
~Miszczak Sławomir-woj.Śląskie
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Dziś wiem że 62 000 tyś jest ceną mocno wygórowaną.Gdybym miał podjąć jeszcze raz decyzję o zakupie tego samochodu to cena 50 000 była by mocno do przemyślenia.
~arek luzak
Minivan 1.2 60KM 44kW
Nowe są zbyt drogie jak na taką kupę gołej blachy i siermiężnego plastiku ale i tak warto go kupić, bo widzę z własnego i znajomych doświadczenia, że to samochód na lata.
~Piotr
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
auto kupiłem na promocji, było blisko 10 tys tańsze od analogicznego Combo i myślę, że na naprawy poszło dwa razy więcej kasy niż zaoszczędziłem przy zakupie
~klops
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
O ja głupi, że nie wziąłem Caddiego w podobnych pieniądzach. Ale tak to jest jak się ma 24h na kupno dostawczaka i 8 tysięcy do wydania.
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I
5,9
8,3
10,6
~maxfun
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Jeśli chodzi o stosunek jakość cena mogę każdemu to auto polecić. Auto na rynku wtórnym jest tańsze niż konkurenci ze sprzedażą też nie powinno być problemów.