Lista ocen Renault Kangoo I (168) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 281 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michał
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Nie jest to luksusowy samochód dla człowieka w garniturze. To wóz dość tani, przestronny i wielozadaniowy. Dobrze znosi trudy dalekich podróży, nie wyciagając przy tym resztek pieniędzy z portfla na stacji. Kupując to auto trzeba być swiadomym że jest to kompromis. Auto w dobrym stanie naprawde potrafi cieszyć. U mnie osobiście zarówno zapewnił mi nocleg, woził po całej polsce jak i znakomicie sprawdzał się na zakupach...nawet w IKEI.
~rem
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Nie jest ideałem , ale takich przecież nie ma. Za tę cene u konkurencji nie dostanie sie nic więcej ( a raczej mniej )Obecnie zamieniam obecny samochód na nowy , więc wiem że u innych ceny są wyższe. Jako samochód uniwersalny ( do firmy i prywatnego uzytku ) jest idealnym rozwiązaniem. Jesli jednak chodzi o silniki dCi to ich cena jest wygórowana - warto się na nie skusic dopiero przy naprawdę duzych przebiegach rocznych
~Tadeusz P.
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Zaletą auta jest dobra manewrowość, duża kultura pracy silnika, duża elastycznoćś, samochód jest wygodny i funkcjonalny. Gdyby Serwis działał sprawnie drobne usterki nie przyćmiły by zalet samochodu. Niestety Państwo musicie się uzbroić w pióro, adwokata oraz DEPRIM® forte wybierając się z najdrobniejszą usterką do serwisu. Życzę wszystkim tak dobrej obsługi w serwisach jaką zapewnia Renault przed zakupem w Salonie.
~DAKCAR
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Miałem w życiu kilkanaście aut i mogę powiedziec tyle, omijajcie szerokim łukiem okazje itd. Niestety nikt nie sprzeda Wam DOBREGO auta tanio, dobre auta kosztują trochę więcej a złomy są za grosze. Nikt nie jest głupi, a naiwność może wiele kosztować, co z tego że tanio kupisz jak włożysz potem drugie tyle żeby doprowadzić auto do jako takiego stanu. Takie są fakty.
~andrzejkosmaczewski@wp.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Ja zapłaciłem przed laty 41 tyś . zł. i dostałem za to tyle , ile chciałem i to co chciałem . Ale mam świadomość , że wielu może ten samochód rozczarować , co pozostaje bez wpływu na moją ocenę . Nie urywam , że zaczynam myśleć o zmianie samochodu , ale spokojnie , bez pośpiechu . Można się rozglądać za czmś interesującym, a używać tego , co sprawdzone .
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Kupiłem go w salonie w 2000 r. za 41.350 PLN brutto na firmę z pełnym odliczeniem VATU i był to bardzo dobry zakup. Jeżeli ktoś machnie ręką na tandetę w środku i drobne ale denerwujące usterki, to ten samochód odwdzięczy mu sie tanią eksploatacją i niezawodnością ( mam na myśli wyłącznie silnik i skrzynię biegów). Dla estetów polecam Lexusa.
~Tomek 76
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Kupiłem Renault a za np VW Caddy z tego roku musiałbym zapłacić 2/3 więcej. Oszczędne i w miarę niedrogie w utrzymaniu. Sam się przekonałem, że francuskie auto nie musi być drogi, a na pewno nie jest droższe w utrzymaniu niż niemieckie (porównuję z polo, passatem i caravellą - tym jeździłem wcześniej).
~sicinski@ai.com.pl
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
wg mnie wypadł najlepiej w porównaniu z Citroenem Berlingo, Peugeotem Partnerem, Fiatem Doblo i Oplem Combo Tour; wygodne, pojemne auto combi z nowoczesnym, mocnym silnikiem i wyposażone we wszystkie bajery (oprócz klimatyzacji) za 47,000 zł - czy jest jakaś konkurencja?
~adiGLE
Minivan 1.5 dCi 84KM 62kW
Myślę, że w przypadku tego auta, warto poszukać zadbanych egzemplaży o pewnej historii, mimo że będą one trochę droższe. Szukanie \"okazji\" może się skończyć studnią bez dna, za to egzemplaż pewny i sprawdzony posłuży jeszcze wiele lat.
~smalagosia@o2.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
mam wrażenie,że cena trochę zawyżona.w takiej cenie(ok.60tys.)można kupić nieżle "wypasione" autko osobowe-kombi.dziwi mnie,że z zachodu można sprowadzić Kangoo o wiele lepiej wyposażone opłacić i zarejstrować w Polsce i koszty są mniejsze !