Lista ocen Renault Kangoo (500)

2,5
~Mateusz
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Silnik Bardzo dobrze się sprawuje, czego nie można powiedzieć o całej reszcie osprzętu. (Silnik)
3,7
~effendi
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Generalnie jest dobrze.Mimo wszystko jestem zadowolony.Auto jest do bólu praktyczne i całkiem fajnie jeździ.Nie kupiłbym ponownie tylko dlatego, że teraz bardziej mi się podobają inne, bardziej komfortowe samochody.
~jurcik
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Jak na 85km nie jest zle, do 3 biegu dynamicznie, pozniej juz tylko elastycznie. Na szczescie juz wyroslem z potrzeby szybkiej jazdy (Silnik)
3,8
~Piotr Bielsko
Minivan 4x4 1.9 dCi 4X4 80KM 59kW
Po zakupie Kangoo 4x4 doceniłem wyższe samochody i dodatkowy napęd. Polecam zwłaszcza w warunkach cięższych.
4,1
~Penki
Minivan 1.2 60KM 44kW
moje autko było autem pracującym i niezbyt oszczędzanym, jednak kłopotów nie sprawiało.
2,8
~powiadamianie@op.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Poznański serwis w Antoninku uważa że wszystko jest OK. Przedstawiciel Renault w Warszawie na Polskę mnie olał. Gdybym nie kochał tego samochodu to już dawno, po 3 latach użerania się z Renault, oddał bym go na złom. Dodatkowa gwarancja skończyła się w czerwcu w tym okresie nic nie naprawiono. Teraz po gwarancji boję się że coś zacznie się mocno psuć. W przyszłym roku kończy się leasing. I już wiem że nie kupię nigdy więcej Renault, a...
~Michał Grzesiak
Renault Kangoo II
Express 1.5 dCi 105KM 77kW
Zawsze lubiłem jeździć autami dostawczymi. Poruszam się nim sam i bez ładunku. Można powiedzieć że wożę pszczoły luzem. Mam dość dobrze wyposażony egzemplarz. Tempomat, elektrykę szyb i lusterek, bluetooth, komputer, czujniki parkowania. Mały promień skrętu, łatwość ruszania z jedynki, dobra widoczność, łatwość wsiadania i wysiadania. Radio, głośniki oraz spryskiwacze szyb słabe. Hamulec ręczny bardzo sprawny.
~piotrson
Minivan 1.6 i 16V 95KM 70kW
jest dobrze przejechane 40 000 km auto zarabia na siebie i to jest ważne że nie trzeba dokładać no i omijac serwisy autoryzowane niestety wymiany i naprawy zaduże w stosunku do dobrego wolnego rynku
~masapio@ozarow.net
Minivan 1.2 60KM 44kW
Jest super, gdyby nie brać pod uwagę "olewania" klienta przez serwis Renault - teraz do nich nie jeżdżę i jestem zadowolony.NIe potrafili mi nawet założyć dodatkowej półki nad siedzeniem pasażera, mimo, że jest w sprzedaży i takową kupiłem.Potem mi powiedzieli, żebym sobie sam założył - taki to serwis. Jedyna uwaga do auta, że ma plastikowe kolektory i przeróbka na gaz sporo kosztuje - byłaby dla mnie pełnia szczęścia, bo niestety najwięcej...
~PatRRyk
Minivan 1.2 60KM 44kW
Samochod kupilem 14nasto letni z przebiegiem 114 tys km. W poltora roku zrobilem 40 tys bez problemow, tylko rzeczy eksploatacyjne.
Renault Kangoo