Lista ocen Renault Kangoo (499)

~sicinski@ai.com.pl
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
bardzo wygodny, pojemny i zwinny samochód; idealny dla mojej 4 osobowej rodziny; dobry do jazdy po mieście jak i na wakacyjne wyjazdy; świetny silnik, który pozwala na naprawdę swobodną jazdę
3,6
~Leggio
Renault Kangoo II
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Przejechałem w życiu ponad półtora miliona km i już wiem, że nie ma aut idealnych. W każdym są jakieś totalne porażki, ale z tymi z Kangoo da się żyć. Nawet, gdy ESP nie pozwoli ominąć debila stojącego za zakrętem. Serwis drogi, ale szybki i skuteczny.
3,1
~tomek_cz-wa
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
To nie jest \"osobówka\". To auto do pracy z możliwością zabrania 5 osób. Kupiłem go bo bardzo byłem zadowolony z pierwszego Kangoo z 1998r, ale trzeci raz już do niego nie wrócę (przez ich oszczędności na lini montażowej).
~Wladek
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Dobry dzielny (w terenie- jezdze po budowach) samochodzik. Po zolozeniu tylnych siedzen bardzo pakowny. Przy 5 osobach bagaznik bez szalenstw. Pojemnosc ma mniejsza do Focusa kombi (chyba, e zdejmiemy polke
~sowa
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
jako samochód do firmu jakoś da się przeżyć jeśli będzie jeździł jeden kierowca do domu nie polecam
3,6
~adrian
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
moze trafil mi sie egzemplarz... nie jestem rajdowca no i mam jeszcze inne auta wiec awarie polosiek sprzegla hamulcow traktuje jako wade tego egzemplarza, w serwsie oczywiscie nic za darmo a i twarze ludzi tam pracujacych niekonicznie usmiechniete... mimo tych rzeczy uwazam ze autko ma dusze i potrafi sie odwzajemnic, kilka sutuacji na drodze, w polu kiedy auto poradzilo sobie z trudnosciami gdzie mercedesy wymiekaly
3,4
~Robert
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Zakupiłem go w 2012 tylko z powodu korzystnej ceny 3,2 tys zł z firmy gdzie pracowałem. Sprzedali mi go bo myśli że silnik jest uszkodzony, gdyż pracował na 3 garach, a okazało się że przepalona była cewka zapłonowa. Poważniejsze awarie zaczęły się po roku, gdzie musiałem zregenerować instalację LPG. Ogólnie w Kangoosie występowały częste wizyty u mechanika z jakimiś pierdółkami, co było trochę irytujące. Na pocieszenie koszty napraw nie były...
~Krzysztof Krauze
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
stosunkowo lekkie auto, a z tym silnikiem nie ma problemów nawet z pełnym załadunkiem. Jest dość głośno, ale nie ma co zbyt wiele oczekiwać po pochodnej dostawczaka. (Silnik)
3,7
~PITMAN
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Super!!!!! Jeżeli znajdziecie Państwo zadbany egzemplarz to z czystym sumieniem polecam!!!!

Usterki Renault Kangoo

Renault Kangoo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~renkan@op.pl
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
doskonałe autko dla rodziny z psem-oczywiście jeżeli nie korzysta się z serwisów renaulta,po odwieedzinach u nich ,czasem przychodziła myśl o zmianie autka na inny,teraz kaangurem opiekuje się mój mechanik i radość na nowo jest z niego ogromna (Silnik)
Renault Kangoo