Lista ocen Renault Kangoo (499)

2,8
~pepek
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Głośna i nierówna praca, stale rosnące "zużycie" oleju - od początku na syntetyku (Silnik)
~verseau
Renault Kangoo II
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Świetna propozycja dla kierowców preferujących spokojną jazdę. Idealny tani samochód dla rodziny z dziećmi nadający się również do małego biznesu. Praktyczność na bardzo wysokim poziomie.
3,2
~I.Rek
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Kangoo to było świetne auto dla mnie. Bardzo przestronne dzieki czemu i rodzina była zadowolona i w pracy po przesunieciu kraty dało sie sporo załadować. Udzig prawie 800 kg tez robi swoje. Obecnie koszty uzytkowania rosną ze wzgledu na fakt że z dnia na dzień nie jest już ciężarówką :-(( Szkoda wielka ponieważ to juz drugie moje auto tego typu. Następny pedzie zapewne pick-up.
~wolf
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Niezłe autko rodzinne, słuzy mi w góry na wakacje i spisuje sie wysmienicie duzo miejsca ekonomiczny , pewny bezawaryjny, Byłem nim w Bułgarii to najdłuzsza trasa, do srodka poza nami i 1 dzieckiem mieszcza sie 2 duze i 1 mały rower bez problemu/odkrecone przednie koła/ poza tym kupa bagazy, i innych rzeczy no i jeszce zostaje miejsca-REWELACJA. Jezdziłem juz fiat tipo, berlingo, primera i tego kangura stawiam na 1 pozycji. POLECAM
~Kamil
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Jestem szczerze zachwycony tym samochodzikiem, choć nabyłem go trochę przypadkowo. Idealny dla rodziny z dziećmi, dla osób prowadzących jakiś mały interesik, dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas i dla wszystkich pozostałych również. W kwietniu 2003 wchodzi do sprzedaży odmłodzona wersja, trochę bardziej komfortowa, na szczęscie nie odbiega charakterem zbyt mocno od protoplasty.
3,3
~lukasz
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
doskonale ale pod warunkiem że kupimy nowy i będziemy obchodzić się z nim jak z jajkiem kontrolować każdorazowa nalewane paliwo i dziennie robić 1km wtedy mamy auto na całe życie
3,8
~haaze@xl.wp.pl
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Jest to moje drugie auto tej marki.Pierwsze"kango"1.4 benzyna 150tys przebiegu spisal sie dzielnie.Ten model-troche przez sentyment,troche przez rabat jaki mi zaproponowali,troche przez P.Karoline i jej czar i urode przy zachwalaniu tej wersji i mocno"troche"przez zone gdyz jej "kangur" bardzo pasuje.Mnie brakuje 100KM,lepszych foteli,szerszych drzwi tylnego pasazera(sporo woze roznych rzeczy),ale czy to bylby jeszcze KANGOO?
4,1
~Archue
Minivan 1.2 60KM 44kW
Autko ogólnie bardzo dobre. Jak miałbym kupić jeszcze raz zastanowiłbym się nad modelem 1.4, jednakże będę nadal nim jeździł.
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Bardzo fajne autko jezli ktoś czasem potrzebuje przewieźć coś większego i pokonuje sporą ilość kilometrów.
~Malko
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
auto naprawdę fajne DUŻO miejsca z tyłu trzy osoby mogą wygodnie siedzieć spalanie nie wielkie przy spokojnej jeździe, przy szybszej wiadoma że wzrasta ale i tak nie jest złe ok 6,5 litrów w cyklu mieszanym jeżdżę wersją Alize i na wyposażenie nie nażekam elektryczne szyby, radio, klima. PARTNER, BERLINGO czy DOBLO nie podskoczą do KANGOOra
Renault Kangoo