Lista ocen Renault Laguna I (61)

3,8
~altus1992
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Ogólnie samochód daje dużo radości, nie licząc większego remontu i drogich cen części to samochód raczej miód. Ma moc, pewnie się nim jeździ, dalej w miarę dobrze wygląda. Jeśli ktoś zadba to wnętrze nie odstrasza bardzo wiekiem, tak samo z zewnątrz. 115 koni wystarcza aby sprawnie podróżować. A sama jazda jest wygodna i nie mecząca. Dobrze zgrany model, jeden z lepszych wypustów od Renault, dorównuje takim autom jak Audi A4 czy Volvo V40,...
3,5
~Bastmano
Kombi 2.0 115KM 85kW
Kupilem troche dobite auto za nieduze pieniazki, pare rzeczy zrobilem i w zasadzie caly czas smigam. Autko przezylo mrozy po -20 i nie bylo problemow z odpalaniem. Podejrzewam, ze gdybym kupil zadbany egzemplarz za oczywiscie wieksze pieniazki, zalozl gaz to chwalil bym to jak tylko mozna, z racji, ze jezdze trupkiem jest troche gorzej ale jestem zadowolony. Przede wszystkim przestronnosc, ogromny bagaznik, komfort podrozowania. Denerwuja...
3,7
~Rafi
Kombi 2.0 115KM 85kW
Obecnie mozna kupic to auto za ok 6000 zł z dobrym wyposażeniem. Mimo usterkowości elektryki oceniam na dobre ponieważ specjalnie ponadto nic sie nie odzywa. Auto oferuje dobry komfort przy spokojnej jeździe. Blachy są bardzo dobre. Auto bardzo dobrze znosi zwykłą instalację LPG przy 2.0 8V Jak dla mnie na dojazdy do pracy, delegacje, budowę domu auto zaspakaja potrzeby w 100%
~Rafi_Z
Kombi 2.0 115KM 85kW
Cóż można powiedzieć o 13 letnim aucie z przejechanym przebiegiem sięgającym 7 tyś pod włsną nogą. Babuszka radzi sobie i już.
Kombi 2.0 115KM 85kW
Wielkie, wygodne, ladne kombi. Swietne zawieszenie ktore sprawia ze w lagunce mozna sie zakochac ;) Pokonywanie dlugich tras jest nie tylko malo meczace ale i bardzo przyjemne. Fotele, kanapa i cale wnetrze jest bardzo, bardzo wygodne, wrecz rozleniwiajace. Wyposazenie bardzo fajne, malo ktora marka za podobna cene oferuje nam az tyle. Usterkowosc? - Jak dbasz tak masz. Mnie przy 330 tys przebiegu, regularnych wymianach eksploatacyjnych...
~mistulek@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
auto godne uwagii odporne na korozje z jakoscią u francuza bywa roznie ja jestem ogólnie zadowolony trzeba tylko trafic na w miare zadbany egzemplarz
~Andrzej
Kombi 2.0 115KM 85kW
Super, miłe zaskoczenie, mam ten samochód 10 lat i jestem bardzo zadowolony!!! Korzystam od paru lat również z innych aut ale do Laguny wsiadam zawsze z przyjemnością. No i stylistyką zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną przebija inne auta tej klasy z tamtych lat.
~Marcin
Kombi 2.0 115KM 85kW
Auto nigdy nie zawiodło w trasie. Jest wygodne. Naprawy nie są bardzo uciążliwe. Generalnie bardzo dobrze jak na 9 lat eksploatacji. Od 1,5 roku trochę je znielubiłem: 1. skrzynia biegów wymieniona w wyniku uszkodzenia, ta wymieniona cieknie 1L/rok. 2. Wypalony zawór i remont głowicy(pewnie przez gaz) 3. Problemy z elektryką(jakieś otarcia kabli i błędy tym spowodowane). Zdecydowanie za mało dynamiczne.
~Marcin
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I
6,7
10,6
~carver25@wp.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
bardzo ekonomiczna eksploatacja na LPG , taniej niż na diesel-u .Dzięki instalacji wtrsku sekwencyjnego osiągi bez strat oraz brak jest typowych dla podciśnieniowych inst. lpg problemów z obrotami , strzałami itp. Wygodny , pakowny i ładny samochód za małe pieniądze . Nie dam oceny 5 , bo doskonałych aut niema