Lista ocen Renault Laguna II Hatchback (23) - Karoseria

Na liście zabraknie 987 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin S.
Hatchback 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Idealna, bez garażowania połowę przebiegu i nic rdzy ani pryszcza nawet nadkola czy tam gdzie kamień uderzył a nawet próg o krawężnik wgięty trochę i nic. Wiosłowanie raz w miesiącu i coś do polerki ściereczką a zabezpieczającego lakier i błyszczy jak nowa jeśli nie ma rys.
~Gnasiuuu
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Tu najwyższa ocena bo nie mam się do czego przyczepić. Karoseria dobrze opiera się mimo upływu lat, pewnie to zasługa plastikowych błotników, aluminiowej maski oraz innych elementów z tworzyw. Podwozie fabrycznie zabezpieczone i podłoga u mnie wyglądają jak nowe.
~szymonlun
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Plastik nie rdzewieja to główna zaleta. niestety w miejscach gdzie była blacha to lakier sam się przecieral i robiła sie rdza np. W miejscu zamykania klapy bagażnika.(miałem wersje hb)
~krokiet97
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Prawie rok jeździłem z zadrapaniami które mogłyby się pokryć rdzą bo były do blachy starte, a mimo to ani grama rdzy się nie pojawiło. Dobrze zabezpieczone auto.
~Bogdan Owalalski
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne w mojej Lagunie nawet jednej rdzawki nie ujrzalem progi oraz podłoga w super stanie też ruda się tam nie panoszyla
~KRKR29
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Mimo lakieru akrylowego , powłoka trwała , brak śladów korozji . Niechlujnie złożone nadwozie , choć mogła mieć na to wpływ przeszłośc pojazdu.
~adam1001
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Jeśli nie tykane przez blacharzy, nie rdzewieje. Stoi pod tym wzgledem o wiele wyzej niz cala konkrencja.
~Piotrek
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Po 19 latach bez grama rdzy, odprysków bezbarwnej warstwy lakieru czy jej matowienia. Tutaj Renault dało radę
~patryk_beleć
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Karoseria jest w sam raz, choć plastiki wnętrza bardzo delikatne i łatwo można uszkodzić czy porysać
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Hatchback
7,1
9,2
11,3
~trusia42
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
Po 15 latach minimalne ślady rdzy - auto trzymane na zewnątrz, choć pod wiatą.
Renault Laguna II Hatchback