Lista ocen Renault Laguna II Hatchback (473) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 537 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zjadłem zęby na renault
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Mieszkam w miescie 500 tysięcznym i zawieczenie wytrzymuje od 40-60 tys km. Po demontażu takiego zawieszenia właściciel ma kolana z waty - to jest nie do pomyslenia , aby sie krzywiły amartyzatory!!! Boję się tym jazdzić !!!
~NRDowiec
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
W poprzednim samochodzie - Megane nigdy nie czułem nawierzchni.Tutaj wszystkie nierówności są przenoszone na układ kierowniczy. Samochód wyższej klasy z układem z klasy niższej. Nieusuwalne ściganie na lewą stronę.
~Tomasz
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Trochę niewyraźna na zakrętach, i cały czas na polskich drogach (nie dotyczy równych i nowych odcinków ;-)) ciągle puka i stuka a w dodatku wszystko odczuwalne jest na kole kierowniczym a w serwisie mówią że ten typ tak ma!!!
~Piotr
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
To nie jest auto nan nasze drogi. Jest zbyt miękkie i części zawieszenia są nietrwałe - poduszki tylnego zaw, górne mocowaie stabilizatora z przodu, końcówki drążków o cenach tych części w ASO lepiej nie mówić....
~padlock@interia.pl
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
ma troche duże wymagania co do powieżchni zawracania, lecz ja to tłumacze sobie jej dostojnością... Jaguar też na 5 metrach nie zawróci... A! siedemnasto-calowe, przepiękne felgi to nie jest dobry wybór na polskie drogi.
~skowron
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Dziur na drogach niestety nie wybiera, trzeba bardzo uważać aby nie zniszczyć felg. Brakuje mi ASR. No i zakręty zimą na zaśnieżonych drogach to hardcore (panie, daj gumowe drzewa!)...
~Przemyslaw
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Posiadam wersje extreme na nisko profilowanych oponach wiec czuc kazda dziure. Na zakretach sprawuje sie bardzo dobrze chyba ze ktos naprawde przesadza z gazem to ponownie- to nie jest samochod rajdowy ;-)
~Artur
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Układ jezdny jest OK, ale w ostro pokonywanych zakrętach przód potrafi "odpłynąć". Kierowca musi być czujny, zwłaszcza, że seryjne koła z oponami 225/45 R17 zachęcają do ostrzejszej jazdy.
~Maciej
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
ten samochód po prostu płynie a przy tym jest sprężysty (wersja turbo ma ciut sztywniej zestrojone zawieszenie niż np. 1.8 16V) P.S. Końcówki drążków należy wyminiać co 50 tyś km, koszt to ok. 250 zł.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mikołaj
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
komfort jazdy znakomity, nie znam auta w tym segmencie i przedziale cenowym z tak komfortowym zawieszeniem. Perfekcyjnie trzyma się na zakrętach.Wada to niestety końcówki drążków i gumy w zawieszeniu tylnim
Renault Laguna II Hatchback