Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 2001-2005 (101) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Przestrzeń z przodu kabiny idealna, bardzo wygodne obszerne fotele. Tylna kanapa nie jest już tak obszerna, miejsca na nogi jest mniej niż u konkurencji (mondeo, C5), a linia dachu ogranicza przestrzeń na głowę dla wyższych pasażerów. Kanapa także jest wyprofilowana na 2 pasażerów, a trzecie miejsce (w postaci podłokietnika z uchwytami na napoje) jest chyba tylko awaryjne. Jednak wynika to z kształtu nadwozia, więc jest usprawiedliwione. Jak...
~szwagierz13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Jak na limuzynę przystało, mnóstwo miejsca. Przednie fotele super wygodne, duże i regulowane (wersja z welurem i półskórą, inne gorzej)ale paradoksalnie z tyłu jest jeszcze wygodniej. Jechałem ze dwa razy i byłem w szoku, pasażer z tyłu to ma dopiero wygody. Nachylenie, twardość i długość siedziska perfekcja. W kilku gablotach tej klasy jeździłem z tyłu, ale tutaj szok!
~Gnasiuuu
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Laguna 2 to spory samochód. Cztery dorosłe osoby będą swobodnie podróżować. Mamy dużo miejsca na nogi jak i na szerokość. Jedynie co może dokuczać wyższej osobie z tyłu to miejsce nad głową. O piątej osobie raczej zapomnijmy bo miejsce to jest symboliczne co potwierdza ukształtowanie kanapy. Bagażnik w pełni wystarczający na wakacje dla 4- osobowej rodziny.
~mdg, michal.gawrrysiak@gmail.com
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Miejsca multum jak na auto tej klasy. Przy swoim wzroście 186 cm bez problemu znalazlem wygodną pozycję za kierownicą, nic mnie nie ogranicza i jestem w stanie wsiąść z tyłu bez dotykania nogami oparcia. Bagażnik spory ale nie powala wielkością. Może to efekt kształtu nadwozia.
~prz
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Uważam, ze auto jest naprawdę przestronne. Jadąc w czwórkę nikt nie powinien narzekać na ciasnotę. dużo miejsca jest na nogi, wnętrze jest bardzo szerokie i chyba tylko bardzo wysocy pasażerowie mogą mieć mało miejsca nad głowami na tylnych siedzeniach.
~Ben
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Dużo, wygodnie, mięciutko. Dużo schowków i przestrzeni. Nie dotykasz się z pasażerem w czasie jazdy. Swobodnie z tyłu mieszczą się 3 dorosłe osoby.Dobre nagłośnienie.Podłokietnik z tyłu i z przodu.
~Ben
~jack36
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Przód _bardzo dobrze. Z tyłu dla dwóch osób również b.dobrze ale środkowa kanapa to nieporozumienie!!! Uważam że powinna być w opcji wersja z trzema rownorzędnymi siedzeniami, jak np. w Sceniku.
~jotem59@o2.pl ; GG14107
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
dla mojej 4 osobowej rodziny miejsca pod dostatkiem, choc bagaznik jak dla mojej zony zeby odzine spakowac na wakacje to za maly, ale takiego ktory by jej odpowiadal to w osobowka jeszcze nie ma

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~quackie
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
WSZYSCY zachwyceni, nawet teściowa, wożona na środkowym miejscu z tyłu. ja - 186 cm - wszędzie mieściłem się bez najmniejszego problemu, pozostali mniejsi, więc tym bardziej.
Renault Laguna II Hatchback