Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 2001-2005 (103) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 166 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Nie ma co się spodziewać po 12 letnim francuzie, ogólnie nie jest źle jak na przebiegi które tym autem pokonuje 8-10tyś w miesiąc. Największa zaleta to komfort. Posiadałem już sporo aut droższych i tańszych laguna jest na wysokim miejscu pod wzgledem komfortu. Poza tym mało trwałe elementy zawieszenia, miękkie zawieszenie. Polecam dla ludzi którzy pokonują samochodem 10-15tyś.km rocznie a nie tak jak ja miesięcznie. W 8 miesięcy włożoe w ten...
~Łukasz
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Renault Laguna II ma tylu zwolenników, co przeciwników. Francuski samochód był jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w swoim segmencie, stąd relatywnie duża ilość reklamacji, o których słyszymy w serwisach wcale nie oznacza, że ich procent w stosunku do wszystkich użytkowanych egzemplarzy jest większy niż w przypadku innych konkurencyjnych modeli.
~tboryczko@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Kupując nowy samochód tej klasy oczekiwania w tym szczególnie jeżeli chodzi o niezawodność są większe niż przy modelach z niższej półki. Prawda jest jednak brutalna, ilość denerwujących i kosztownych usterek jest zdecydowanie większa niż w tańszych samochodach z którymi miałem do czynienia. Nie wspominam o autach porównywalnej klasy.
~prz
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Auto jest mniej solidne od chyba wszystkich znanych konkurentów ale jest też dużo tańsze. Wydaje mi się, że jest warte swojej ceny. Jest duża szansa trafienia na zadbany i bezwypadkowy egzemplarz z książką serwisową. Porównywalny Passat nie miałby tych atutów i byłby o 2-3 lata starszy. Wątpie żeby był wtedy bardziej niezawodny.
~Gnasiuuu
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Jak za te pieniądze stosunek ceny do tego co otrzymujemy rewelacja. Młody rocznik, świetne wyposażenie w porównaniu do niemieckich konkurentów z segmentu. Materiały i jakość może i nie na tym samym poziomie co u rywali ale drobne awarie w dobie internetu łatwe do diagnozy i naprawy.
~EDNET
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Cena zakupu. Dwa lata temu dostałem prawie 18 tys. zł zniżki (podobno za trzecie auto u dealera), więc można spokojnie od ceny katalogowej odjąć 15 tys.zł, a wtedy cena Laguny jest naprawdę atrakcyjna. Chociaż trudno w tej sytuacji zrozumieć politykę cenową koncernu w Polsce.
~Mac
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Tanie części, kpl. mechanizm rozrządu SKF, prosta konstrukcja zawieszenia mimo częstej wymiany gum tylnej belki (zasłyszane) to i tak tylne zawieszenie ma dwie tuleje met-gum, przód to 2 wahacze trójkątne i 2 łączniki stabilizatorów - tanie
~Artur
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Samochód jest bardzo tani w zakupie w UK, za około 900 funtów można kupic rocznik 2001 z przebiegiem okolo 120 000 mil. Za takie małe pieniądze trudno dostać tak wyposażony samochód, więc na usterki można przymknąć oko. Samochód jest dodatkowo bardzo ładny.
~quackie
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Renault daje doskonałe upusty cenowe, można dostać samochód w cenniku wart 80 tys. za 65 tys. Tyle że za ewentualne części potem trzeba płacić a płacić, no ale jak się kocha... Ponoć Laguna III ma mieć gwarancję jak japończyk - 3 lata albo 100 tys km?
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
11,1
~Ednet
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Otrzymałem wysoki rabat (15 tys.zł) przy zakupie. Przeglądy co 30 tys. km (robię co 25 tys.km). Piekne auto. Wygoda, a nawet luksus za rozsądną cenę. Nie potrzeba dokupowac radia, klimatyzacji i Bóg wie jeszcze czego. Wszystko jest w cenie.
Renault Laguna II Hatchback