Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 2001-2005 (101) - Widoczność

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szwagierz13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
super nawet do tyłu co często jest mankamentem w hatchbackach. mam teraz Mazde 6 i tu jest gorzej. Lusterko wsteczne elektrochromatyczne więc nic nas nie razi. Nawet boczne są przyciemnione. Świetnie odwzorowują obraz (nie powiększają jak w Mazdzie, dlatego wspominam) i można śmiało cofać i pewnie się poruszać na drodze.
~cobra2k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Można trochę ponarzekać na widoczność do tyłu, ale pamiętajmy, że to nadwozie typu liftback, więc konstrukcyjnie niewiele można tu zrobić. Potrzeba trochę wprawy. Natomiast widoczność kierunkowa przednia i boczna bez zastrzeżeń. Bardzo dobre możliwości lusterek - przy prawidłowym ustawieniu nie ma martwych punktów.
~Gnasiuuu
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Widoczność do przodu oraz na boki jest bardzo dobra. Znacznie gorzej jest do tyłu. Słupki C dosyć szerokie. Ponadto nie widzimy kiedy kończy się tylna klapa przez mocno pochyloną tylną szybę. Na pewno tu pomogą czujniki parkowania, w mojej wersji ich nie ma.
~mdg, michal.gawrrysiak@gmail.com
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Widoczoność na boki ok. i tyle. Ponieważ ma dość długi przód pojawiają się problemy z wyczuciem ciasnych wjazdów do garażu z prawej strony (ale może jestem d... nie kierowca). Widoczność do tyłu po skosie ograniczają słupki dachowe (liftback).
~Sev
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Jeżeli chodzi o wielkość szyb jest optymalnie. Lusterko wewnętrzne obejmuje cały tył samochodu. Z tego względu, że samochód jest spory, trzeba podwyższyć fotel, żeby zobaczyć maskę i bagażnik.
~Artur
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Widoczność do tyłu bardzo przeciętna. Spojler zasłania widok do tyłu, a do tego w mojej wersji (Dynamique) nie ma czujników cofania. W przód jest nawet OK, o ile fotel nie jest ustawiony zbyt nisko.
~Mac
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
ogólnie duży komfort jak za taką cenę, dużo miejsca na nogi na tylnej kanapie, dużo schowków, przydają się fabryczne czujniki cofania ze względu na słabą widoczność do tyłu
~Gabriel
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
swietna widocznosc zwlaszcza przut i boczne.dla porownania opel insignia jest daleko za laguna a przeciez to zupelnie nowe auto.ale jak widac nowe nie zawsze znaczy lepsze
~Tomek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
ogólnie widoczność na zwykłej drodze ok. niestety jadąc przez kręte górskie drogi trzeba się sporo nagimnastykować żeby nie zaliczyć dzwona
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
11,1
~Przemek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
poprawana, w lusterka wmiarę duże widac dobrze, tylna szyba, no cóż to liftback czasami troszke paruje na środku(nie wiem czemu troche mnie to drażni)
Renault Laguna II Hatchback