Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 2001-2005 (106) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 163 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~prz
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Czytałem wiele testów, w których pisało, że auto jest doskonale wyciszone. No cóż, ja się z tym nie zgadzam.Po pierwsze z powodu wczesniej wspomnianego przełożenia biegów jazda autostradą z prędkościami 130 i więcej jest męcząca(w moim poprzednim aucie nissan primera p10 z 1994 r nie było głośniej). Po drugie hałasuje zawieszenie podczas jazdy po kiepskich nawierzchniach. I po trzecie najbardziej denerwujące są ciche klekoty wydobywające się z...
~NRDowiec
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Zle spasowanie drzwi lub uszczelka z tyłu po prawej stronie od początku. Przy szybkości powyżej 90 km/h szum trudny do zniesienia. Niestety w związku z końcem gwarancji spróbowałem rozwiązac ten problem.Wymiana uszczelki przez dealera spowodowała, że dokuczliwy szum słychać już przy 60 km/h. Pozostaje nie siedzieć z tyłu po prawej stronie !!!!!!
~Gnasiuuu
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Silnik dobrze wyciszony, na postoju prawie go nie słychać. Gorzej jest na wyższych obrotach. W mieście to nie przeszkadza. Na trasie do prędkości 110-120 jest okej potem brak 5 biegu daje o sobie znać i hałas silnika dokucza. Przy 140km/h mamy 4tys/obr.
~Gabriel
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
bardzo dobre wyciszenie wnetrza zadnych szumow swistow gdy wyloncze audio slysze cykanie mechanicznego zegarka wsrodku niemal grobowa cisza.trzeba otworzyc okno zeby uslyszec cos z zewnatrz.
~mdg, michal.gawrrysiak@gmail.com
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Baaaardzo cichy. Do 100 km/h nie słychać ani szumów wiatru ani silnika. Trochę głośniej robi się na autostradach (140 - 160). Irytujące są tylko stuki z zawieszenia, ale to da się naprawić.
~Grześ
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Silnik ledwo słyszalny, hałasują wspomniane opony Toyo, ale ponieważ mam takie w drugim samochodzie liczyłem się z tym. Jednak nade wszystko wolę żeby samochód dobrze trzymał się drogi, nawet kosztem 2 dB
~cobra2k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Najgłośniej jest między 130 a 160 km/h. Poniżej i powyżej tego przedziału jest naprawdę cicho. Jadąc tym samochodem w mieście najczeęściej samochody jadące obok mnie słyszę wyraźniej niż mój.
~Ednet
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Wystarczające, chociaż od 150 km/h słychać silnik. Od 190 silnik wyje i naprawde go słychać. Przeciętnie jeżdżę do 130, więc jest super. Maksymalna osiągnięta prędkość: 210 km/h.
~Misiozorek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Dobrze do 100 km na godzine. Pozniej robi sie gorzej. Powyzej 120 jest nieprzyjemnie. Przez slabe przelozenie V biegu silnik muso sie wysoko krecic co z kolei podnosi halas w kabinie.
~L00ser
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Kwestia zestrojenia skrzyni biegów... Samochód nie nadaje się w trasę - hałas przy wyższych prędkościach jest zbyt uciążliwy. Szkoda się męczyć.
Renault Laguna II Hatchback