Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 2001-2005 (161) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~l
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Mialem nadzieję, że będzie to bardzo udany zakup. Niestety, jestem zawiedziony. Częste wizyty w stacji serwisowej, niespodziewanie mała żywotność poszczególnych podzespołów i ich wysokie ceny, to nieprzyjemne elementy eksploatacji Laguny. Montowane seryjnie felgi ze stopów lekkich ( zużyłem już 2 komplety ! ) to także nieporozumienie.
~seraf@agropharm.com.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Klima automat doskonała, widoczność do tyłu beznadziejna, regulacja fotel/kierownica doskonała, silnik 1800 niesamowicie elastyczny (na 5 jedzie od 60/godz bez protestu, ale wołowaty na każdym biegu, nie ma czym odjechać. Jedynka tak krótka, ze może tego biegu nie być, przy spokojnej jeździe bardzo ekonomiczny, ale wrażliwy na jakość paliwa.
~rys70
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
od nowosci do sprzedania bez zarzutu. Uiarkowany styl jazdy, obsluga serwisowa a nie latanie sznurkiem i nie mialem najmniejszych klopotow. adze, ze negatywne opinie pochodza od posiadaczy importowanych aut z niewiadomego zrodla. Gdyby nowa laguna byla ladniejsza to tez bym kupil ale niestety wyglada jak g...
~kliper
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
najwięcej drobnych problemów z zawieszeniem, elektronika bez awari, ale gdy Renault z tym zaczynał w modelu 25, Mercedes nawet o tym nie śnił. Mieli czas na dopracowanie. Częste naciąganie servisów na awarie komputera, ale to komputer udowodnił swoją nieomylność. Bardzo szybko eliminuje nieuczciwe zakłady wymieniające opony.
~baracuda
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Idealne auto używane za cenę 28 tys zł. VW w roczniku 2002 kosztowałby około 10 tys więcej. Musiałbym mieć nie pokolei w głowie aby tyle przepłacać. Liczne negatywne opinie trochę mnie przestraszyły przed zakupem. Wydaje mi się, że wielu krytykujących kupiło nowe auto i się trochę rozczarowało po wielu awariach.
~Ben
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Duże wygodne auto o nowoczesnej sylwetce. Bardzo dobrze wyposażone. Tanie części zamienne i duża dostępność do używek.Poważnych awarii nie miałem. Drobne problemy z elektroniką. Można wykonać we własnym zakresie kupując używki z anglików. Dużą zaletą jest komfortowe zawieszenie, duży zakres bezpieczeństwa.
~Ben
~Robert
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
autko rewelacja i w rozsądnej cenie- jeżdżę już blisko rok i jestem zadowolony, choć bałem sie francuzów teraz mogę go polecić każdemu, warto poszukać niewyjeżdżonego egzemplarza najlepiej w gazie, to przyniesie wiele radości, komfort jazdy nie powtarzalny, a awaryjność zerowa, tylko obsługa(płyny itp.)
~Piotrek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Nawet 4,5 p. Ma za mało głośników i słabe radio. Doskonała ergonomia . Bez odrywania rąk od kierownicy steruje się wszystkim . O samochód trzeba dbać i unikać dziur w jezdniach . Miękki , ale nie za bardzo , wygodny . Silnik 1,8 l. ma wystarczającą moc i jest ekonomiczny. Zaletą są przeglądy co 30 tys. km.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
11,1
~radek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Ludzie jak chcecie kupic to auto to lepiej dajcie biednym - to mniej kosztuje.Grat jakiego w zyciu nie miałem. Co do dobrych komentarzy, jakie mozna znaleźć na te stronie to proze zauważyc dotyczą one tylko aut z przebiegiem do 60,000 km. Te z wyższym nadają sie tylko do utylizacji :(
Renault Laguna II Hatchback