Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (258)

~festool.dealer@plusnet.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony, zachęcam do instalacji gsm, opcji ESP i jeżdżenia na światłach cały dzień, trzymania się prawej strony, używania kierunkowskazów przed wykonaniem manewru, pozdrawiam wszystkich posiadaczy Lagun. Co myślicie o jeżdżeniu na światłach w dzień? Czekam na odpowiedzi i inne uwagi.
~dex
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Po ponad roku uzytkowania jedyna rzecza, ktora ulegla zepsuciu, byl syntezator mowy, oraz wymieniono odtwarzac CD na nowsza wersje, czytajaca plyty RW. Silnik o wysokiej kulturze pracy i mimo ze to diesiel, w najwieksze mrozy zapalal za pierwszym dotkniciem startera. Wysoka ergonomia wnetrza, wszystko idealnie spasowane, nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy sa uzyte materialy bardo wysokiej jakosci. Laguna II ma mase przydatnych rzeczy, chocby...
~jacek-ryba@wp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Poprzednio jeździłem Mondeo, potem Lagunom 1,8 16V, Laguna 1,9 dci jest samochodem który będę zawsze polecał. Serwis Jaszpol w Łodzi zasłuje na duże brawa.
~Andrzej
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
W zimie szybko mozna sie ogrzać, podczas kiepskiej pogody śwoetnie radzi sobie z odparowaniem szyb. (Wentylacja i ogrzewanie)
~marqss
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
czytam i czytam opinie innych i nie umie sie nadziwic bo albo jestem takim szczesciarzem i trafilem w jakas szczesliwa lagune albo mowimy o innym samochodzie. Powiem w prost samochód bardzo pozytywnie mnie zaskoczył wczesniej jezdziłem audi a4 2000 1.8 benz., pozniej passat b5 1999r 1.9tdi i powiem ze pomimo tego ze uchodza (co widac po ich ilosci na drogach) za swietne samochody BARDZO BLADO WYCHODZA NA TLE LAGUNY, jest wygodniejsza, silnik... (Silnik)
3,8
~onyll
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
po 100 000km trzeba zrobić turbinę ponieważ wybucha i rozwala intelkuler (Silnik)
3,7
~mars
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
samochód tej klasy nie powinien być bardziej niezawodny. poprzedni mój samochód użytkowany przez 5 lat - Ford Mondeo nie zepsuł się ani raz!, a jest o klasę gorszy.
~carland@o2.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
w jeżdzie miejskiej i mieszanej można zapomnieć o szóstym biegu.Tylko trasa i to powyżej 140 km/h.Krótka jedynka, ... za krótka. (Skrzynia biegów)
~Piotr
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
W tym przedziale cenowym, biorąc pod uwagę komfort jazdy, wyposażenie i bezpieczeństwo ( dwoje dzieci ) - bardzo dobre auto.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~onyll
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
moim zdaniem autko warto polecić i mam nadzieję że te kilka drobnych usterek się niepowtórzy.
Renault Laguna II Hatchback