Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (258)

~Grodzio69@vp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Kupiłem Lagunę 3 dni temu. Jak narazie bez zastrzeźeń. Przejechałem nią 150Km. Nawet nic się stało.Jestem pod wielkim wrażeniem.Oby tak dalej.
3,6
~Piotr pctech_pp@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
dopuki jest gwarancja to się nie przejmować - ale po gwarancji "to się bój prosiaczku" (Stosunek jakość/cena)
~zorza
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Kto wymyślił, to że aby włączyć awaryjne trzeba "wycisnąć" przycisk, a by je wyłączyć trzeba go wcisnąć powinien zgnić w Sztumie. (Ergonomia)
~dzikus
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
jak dla mnie to skrzynia biegów jest super ładny krotki precycyjny skok (Skrzynia biegów)
~Jerzy
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
nie mogę zrozumieć skąd w testach tak wysokie zużycie ropy, jeżdżę dużo i raczej dynamicznie dokładnie liczę i kontroluję spalanie (zawsze tankuję do pełna) i mój średni wynik na 128000km to 6,2 l/100km na autostradach przy tempomacie ustawionym na 140km/h 5,5l/100km (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,8
~Piotr
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Wszystkie zalety tego auta, a niewątpliwie są takie giną po 15 wizycie w serwisie jak bańka mydlana
~michal1887
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
W porównaniu z niemieckimi TDI silnik pracuje ciszej (Silnik)
~sylwia
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
nie ma się co oszukiwać że za pieniądze które wydamy na rocznik 2003 z dobrym wyposażeniem, możemy sobie pozwolić na coś lepszego?
2,2
~wt3@interia.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Po drobnych usterkach,których do dziś serwis nie potrafił właściwie naprawić, przyszła kolej na następne-poważniejsze.Po naprawie uszczelnień silnika(wymiana uszczelki miski olejowej,uszczelniaczy wału i półosi) przyszła kolej na następne naprawy za które odpowiedzialność ponosi nieudolny serwis.mechanik nie dokręcił wspornika,który rozerwał osłone przegubu.Wyrzuciło smar.Drogę z W-wy do Olsztyna przejechał pewnie na sucho.Lużne przewody,brak... (Stosunek jakość/cena)
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
2,5
~greka1@interia.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
ten samochód to katastrofa za tę cenę mogłem kupić Mazdę6 odsyłam do opinii użytkowników na temat tego autka mówi samo za siebie.Jakość samochodu to tandeciarstwo 1-go stopnia wyobraźcie sobie że podczas odkręcania koła ukręcił się klucz-samochód z plastiku klucz z plasteliny chyba do pukania się w łeb i powtarzania co ja zrobiłem.Jest to mój pierwszy i ostatni Renault na tym kończę moją przygodę z autami tej marki.Pytania odnośnie tego autka...
Renault Laguna II Hatchback