Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (129) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paluch Krzysztof
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Skrzypiący fotel kierowcy (w aucie tej klasy?), słabo spasowane plastiki też dają znać o sobie (zwłaszcza zimą). Wkurzył mnie siłownik klapki wlotu paliwa, który padł od razu po okresie gwarancji a koszt jego wymiany jest absurdalny (350 zł). Poza tym odparowanie z akumulatora nie jest wyprowadzone na zewnątrz auta i przez to śniedzieja na potęgę zaciski i klemy. Słabe gumki wycieraczek
~tomash
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Samochód został przywieziony z Francji i musiałem zrobić kilka rzeczy, które zaniedbał poprzedni właściciel. Większość napraw była związana z elektryką. Jednak po usunięciu usterek działa wszystko tak, jak powinno. Wbrew opiniom o awaryjności francuskich samochodów to mogę obalić ten mit, ponieważ każdy samochód ma mniej lub bardziej poważne usterki. A jak się dba, to się ma:)
~brudelko@vp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Niestety serwis nie przekazuje wiedzy nawet o prostych usterkach do usuniecia we wlasnym zakresie-warto poczytac o tym wozie na forum zanim zabulisz w serwisie za prosta sprawe. Auto pogwarancyjne trzeba po prostu poznac-to oszczedza nerwow i niepotrzebnych kosztow-jestem mechanikiem nie pracujacym w zawodzie - ale tylu zeczy nie nauczyl mnie jeszcze zaden samochod hehehe
~iwonek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
po przyjeździe z salonu wypadła zaślepka tylnych lamp, tydzień temu zniknęło mi oświetlenie... w serwisie doszli do wniosku że żarówki, po czym się okazało że coś się porozłączało... w obu na raz... walczę od dłuższego czasu z przełącznikiem czasowym wycieraczek, jak są potrzebne nie działają.. w serwisie oczywiscie wszystko oki. wolałabym żeby coś się zepsuło raz a porządnie...
~rafaelo
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
czujnik otwarcia drzwi (wewnątrz cała kaseta, serwis 900zl, naprawione we wslasnym zakresie-rozbiórka, wymiana mikrowwyłącznika za 4 zł, poskładanie), czujniki powietrza (nieżywe - 2 kpl), czujnik hamulca ręcznego, światła postojowe, skrzypienie tapicerki, niekontrolowane otwieranie szyb bocznych, poluzowane oslony układy wydechowego
~Piotr pctech_pp@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
piszczące - skrzypiace fotele!! - wymiana na gwarancji po 10miesiącach eksploatacji to samo!!!!!!!! wymiana spryskiwaczy na reflektorach oba się zatarły - na gwarancji wymiana gałki dżwigni biegów - na gwarancji wymiana radia z cd odtwarzaczem - cd skakało!!!!!!!!!!!!!!! zatarcie wycieraczki tylnej szyby - na gwarancji ( nie obracała się:))
~Than
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
trzeszczenie plastikow. gdzies znikl plyn od klimatyzacji. trzeszczenie wszstkicg drzwi. brzeczenie obudow glosnikow (Cabasse Audiorium - zestaw za 4000zl), szlag trafil jeden czujnik cisnienia w oponach. Cos peklo w regulacji podparcia ledzwiowego w siedzeniu. Sznurek ktory spina tapicerke siedzenia u dolu przerwal sie w obu siedzeniach z przodu.
~Nestor
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Niestety występują często, co wynika z fatalnej jakości materiałów, głównie plastików - deska trzeszczała już jesienią, aż strach pomysleć co by było zimą... Niepotrzebnym rozwiązaniem jest też karta startowa zamiast kluczyka, mało że może się uszkodzić np. na skutek wypadnięcia z ręki, to jeszcze czytnik karty potrafi się psuć ...
~AdamG666
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Gdy kupiłem Lalkę trzeba było poprawić kilka mankamentów. Raz urwał mi się czujnik znajdują cy się pod podwoziem, który odpowiadał za ekran nawigacji oraz siedzenia elektryczne. Obydwie te rzeczy przestały działać. Naprawa kosztowała 400 zł. Trzeba było wymienić akumulator, oraz panewki. Do dziś nic nie daję się we znaki.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
~henryk
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Od nowości przejechane 140 000 praktycznie bezawaryjnie co roku robię przegląd w serwisie Renault,oczywiście było parę ingerencji co drugi przegląd wymiana klocków ,raz wymieniane tarcze hamulcowe,żarówki ksenonowe,raz jakiś czujnik przy turbinie,może jeszcze jakiś drobny detal był wymieniany ale tak na szybko nie pamiętam...
Renault Laguna II Hatchback