Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (123) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~carland@o2.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
w jeżdzie miejskiej i mieszanej można zapomnieć o szóstym biegu.Tylko trasa i to powyżej 140 km/h.Krótka jedynka, ... za krótka.
~ToMeK
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
skrzynia jest bardzo dobra, świetnie dobrane przełożenia...przynajmniej przy skrzyni 6-cio biegowej...takiej jak ja posiadam
~zulusaba
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
dobór przełożeń dobry (3 mogłaby być "dłuższa"), ale biegi wchodzą z oporem i zgrzytem (zwłaszcza 2), oraz łożyska do wymiany.
~muzzy77
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
bardzo lekko chodzi. cos mi chyba lozysko zaczyna "dzwonic" ale kazano mi sie tym narazie nie przejmowac wiec sie nie przejmuje.
~Paweł Polcyn
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Biegi chodza baaardzo lekko i precyzyjnie. Czasem niedokładnei wkleszczona czwókra potrafi wypaść, ale to bardzo rzadko.
~MOJA LALA 1.9DCI 2003
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Nie ma na co narzekać niestety mi już coś z dociskiem się dzieje,ale auto ma swoje lata i 191tyś przejechane
~J.P.
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Jeśli chodzi o skrzynię to czasami mam problem z wbiciem 1 ale tak jak dla mnie jest precyzyjna.
~emes
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
6 biegów. Gładko wchodzą. Wydaje mi sie, że za długa jedynka co mnie czasami denerwuje. Pracuje świetnie.
~j
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Miała unieruchamiającą pojazd usterkę. Jedynka i wsteczny wchodzą z oporami. Wyskakuje z biegów.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lolo
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
od nowości(5000km) ciężka zmiana biegów na zimnej skrzyni i haczenie pomiędzy 2 a 3...
Renault Laguna II Hatchback