Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (150) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~muzzy77
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
jestem bardzo zadowolony, mialem kupic opla - kupilem renault. po przeczytaniu opinii na forum zrobilem to calkowicie wbrew wszystkiemu no ale chyba jednak bylo warto.
~Miłosz
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Stosunkowo dobre wyposażenie. Zastrzeżenie można mieć jedynie do koloru plastików. Samochó robi dobre wrażenie, zwłąszcza w przypadku wyższych wersji wyposażenia (chromowane wstawki).
~mars
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
samochód tej klasy nie powinien być bardziej niezawodny. poprzedni mój samochód użytkowany przez 5 lat - Ford Mondeo nie zepsuł się ani raz!, a jest o klasę gorszy.
~kopi
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
auto bardzo ladne uwazam osobiscie ze najladniejsza wersja laguny i wygodne ale trzeba byc z nim delikatnym do czasu kiedy sie rozgrzeje
~LUCJAN
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
WYDAJE SIĘ ŻE PO WIELU LATACH KRYTYKI ZOSTAŁ ZROBIONY BARDZO DOBRY SAMOCHÓD. PRZED JEGO ZAKUPEM TESTOWAŁEM KILKA MAREK/ FORD,WV, TOYOTA,CITROEN/
~Grodzio69@vp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Kupiłem Lagunę 3 dni temu. Jak narazie bez zastrzeźeń. Przejechałem nią 150Km. Nawet nic się stało.Jestem pod wielkim wrażeniem.Oby tak dalej.
~nuna48@op.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
jestem wiecej niz pewna ,ze drugi raz Laguny II nie kupilabym, jedyne co mną powodowalo to w modelu rocznik 2001 5 gwiazdek w teście bezpieczeństwa.
~Sandoz - Nowy Sącz
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Samochód ładny bezpieczny, ale cały czas mam przekonanie, że zaraz coś się zepsuje chociaż jest jeszcze na gwarancji, nie ufam mu za tą awarie w trasie
~Than
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Gdyby nie usterki ktore wciaz sie pojawiaja, to samochod bylby rewelacyjny. No i stanowczo za krotka gwarancja. Szczegolnie przy takiej awaryjnosci.
~jacek-ryba@wp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Poprzednio jeździłem Mondeo, potem Lagunom 1,8 16V, Laguna 1,9 dci jest samochodem który będę zawsze polecał. Serwis Jaszpol w Łodzi zasłuje na duże brawa.
Renault Laguna II Hatchback