Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (150) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wmdarius@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
26 napraw w 13 miesiecy. Swietny samochod, tylko ze skandalicznie zmontowany, McDonald auto - przez 8000 km zadnego problemu, potem trzeba wyrzucic.
~dreamcast20
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
auto za które dałem 3 tys. zł wiec nie załuje ale sprawia mi trochę problemów a jestem mechanikiem wiec dla innych to by był koszmar
~Mateusz. :-)
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Duży, wygodny, cichy, zawieszenie super miękkie, bardzo dobre wyposażenie w nawigację, telefon, tempomat, radio mp3 na 6 płyt itp.
~Jacek (list100@poczta.fm)
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Zalecam szukać zadbanych egzemplarzy. Tylko w takich przypadkach możecie cieszyć się bezawaryjnością przez kolejne lata użytkowania.
~szypeczek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak dla mnie SŁABE 3. Auto dla spokojnych ludzi, lubiących delikatną jazdę. Dobre wyposażenie i małe spalanie.
~sylwia
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
nie ma się co oszukiwać że za pieniądze które wydamy na rocznik 2003 z dobrym wyposażeniem, możemy sobie pozwolić na coś lepszego?
~Piotr
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
W tym przedziale cenowym, biorąc pod uwagę komfort jazdy, wyposażenie i bezpieczeństwo ( dwoje dzieci ) - bardzo dobre auto.
~Andee
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Doskonałe auto dla rodziny. Przestronne wnętrze, duży komfort podróżowania, ekonomiczy a zarazem bardzo dynamiczny silnik.
~Michał
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Samochód bardzo fajny przyjemny w trasę jeśli nie oczekuje sie jakiś specjalnych osiągów. Komfort jazdy bardzo dobry.
~grodzio69@vp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Kupiłem Lagunę 3 dni temu przejechałem nią 150 km . Narazie jestem pod wrażeniem bo nic się jeszcze nie stało nadal nawet jeździ.
Renault Laguna II Hatchback