Lista ocen Renault Laguna II Kombi (301) - Silnik

Na liście zabraknie 213 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Silnik to prawdziwa \"petarda\", jest mega elatyczny, na trasie jadąc nawet 90km/h na 6 biegu, nie ma koniczności redukcji, aby wykonać manewr wyprzedzania, poprostu wciskasz gaz i jedzie. bardzo dobry moment obrotowy,
~Radek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Daję piątke ale droga była do tego daleka. generalny remont silnika (głowica,pierścienie ,tuleje,panewki)w sumie nowe serce powędrowało pod maskę po zerwanym rozrządzie (ot oszczędność poprzedniego właściciela).
~zx6
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Motor 1.9 dci jak na razie zachowuje sie dobrze, nie jest demonem mocy ale gdy trzeba bardzo dobrze przyspiesza, kultura pracy moim zdaniem swietna jak na diesla. Moment 300 Nm swietnie daje sie odczuc podczas jazdy.
~marek
Kombi 2.0 IDE 16V 140KM 103kW
Silnik pracuje bardzo dobrze mimo przebiegu 290 tys km. Jedyne co sie zepsulo przy tym przebiegu to przewody wysokiego napiecia za 680 pln. poza tym kompletnie nic. jestem tym zachwycony.oczywiscie pilnuje wymian oleju swiec itd.
~nicko55@interia.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
silnik bardzo ładnie pracuje i nie jest zbyt głośny, choć wiadomo że diesel jest głośniejszy od silników benzynowych. Silnik bardzo elastyczny dzięki turbinie i wysokiemu momentowi obrotowemu już przy niskich wartościach obrotów.
~Acadaptor Ła
Kombi 1.9 dCi 110KM 81kW
Jeździłem dużą ilością samochodów, ale Laguna naprawdę mnie zaskoczyła (Negatywnie)elastycznością silnika uznałbym że poprostu jej wogóle nie ma, trzeba lewarkiem wachlować non-stop, nie wiem może to wina małej mocy silnika.
~Piotrek
Kombi 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Miałem Lagunę I RXT 2.0 16v 140 KM byłem z niej zadowolony i mimo złych opinii kupiłem Lagune II jestem jak narazie zadowolony.Silnik elastyczny i cichy jedynie przy niskich temperaturach na początku około 30 sek nierówna praca.
~adamS.adres - vivalavita@neostrada.pl
Kombi 1.6 i 16V 107KM 79kW
myślałem iz do wesji grandtour 1,6 będzie za słaby ale spokojnie z całą rodziną wyprzedzałem na naszych drózkach kolumny tirów,nie czułem braku mocy ani kłopotów z prędkoscią,w górnych granicach obrotów głośniejszy ale dżwięk spoko.
~maatohewetbi
Kombi 1.6 i 16V 107KM 79kW
Sinik 1.6 107km jest zdecydowanie za słaby do tego auta. Jeśli ktoś chce kupić auto do miasta, to 1.6 jest ok, ale wyjazdy poza miasto mogą być uciążliwe, ze względu na brak mocy podczas wyprzedzania.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi
6,8
9,5
11,5
~Maciej G.
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Silnik jest trwały i niezawodny, jednak jego odgłos pracy przy większych obrotach nie należy do najprzyjemniejszych odgłosów na świecie. Do 110 km/h jest całkiem nieźle, potem już słabiutko
Renault Laguna II Kombi