Lista ocen Renault Laguna II (46) - Karoseria

Na liście zabraknie 1478 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Spartak
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
W zasadzie doskonale, Laguna jest wzorcem jak powinny być karoserie zabezpieczane przed korozją. Progi podłoga zdrowiutkie mimo 20 lat na karku. Jedyne problemy, to mocowanie amortyzatorów tylnych w wersji kombi. Lubią skorodować i przy wymianie a w zasadzie próbie wymiany tylnych amorków dowiemy się o tym. Poza tym miodzio.
~Marcin S.
Hatchback 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Idealna, bez garażowania połowę przebiegu i nic rdzy ani pryszcza nawet nadkola czy tam gdzie kamień uderzył a nawet próg o krawężnik wgięty trochę i nic. Wiosłowanie raz w miesiącu i coś do polerki ściereczką a zabezpieczającego lakier i błyszczy jak nowa jeśli nie ma rys.
~Gnasiuuu
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Tu najwyższa ocena bo nie mam się do czego przyczepić. Karoseria dobrze opiera się mimo upływu lat, pewnie to zasługa plastikowych błotników, aluminiowej maski oraz innych elementów z tworzyw. Podwozie fabrycznie zabezpieczone i podłoga u mnie wyglądają jak nowe.
~Adam D.
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Po tylu latach nigdzie nie ma rdzy. Co prawda były lakierowane dwa elementy karoserii , mimo to nawet na nich nie ma najmniejszych śladów rdzy . Jest tylko powierzchowny nalot na elementach zawieszenia.
~szymonlun
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Plastik nie rdzewieja to główna zaleta. niestety w miejscach gdzie była blacha to lakier sam się przecieral i robiła sie rdza np. W miejscu zamykania klapy bagażnika.(miałem wersje hb)
~krokiet97
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Prawie rok jeździłem z zadrapaniami które mogłyby się pokryć rdzą bo były do blachy starte, a mimo to ani grama rdzy się nie pojawiło. Dobrze zabezpieczone auto.
~Bogdan Owalalski
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne w mojej Lagunie nawet jednej rdzawki nie ujrzalem progi oraz podłoga w super stanie też ruda się tam nie panoszyla
~KRKR29
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Mimo lakieru akrylowego , powłoka trwała , brak śladów korozji . Niechlujnie złożone nadwozie , choć mogła mieć na to wpływ przeszłośc pojazdu.
~raczej anty
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Karoseria ok, zero oznak rdzy, ale pod tylną lampą mam oznakę kruszenia lakieru. Punktowo jakiś odprysk się pojawił na klapie bagażnika u góry.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Łukasz
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Nadal dobrze wygląda, powoli się starzeje. Drzwi z amelinium, otwierana tylna szyba w klapie(kombi). Co tu dużo pisać - jak dla mnie fajne kształty.