Lista ocen Renault Laguna II (353)

3,5
~darek44
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Auto ogólnie robi z zewnątrz dobre wrażenie ładna sylwetka _kombi, nie złe wyposażenie jakość wykończenia dobra ,komfortowe zawieszenie i tak naprawdę to chyba wg.mnie tyle z plusów za całokształt.
~quackie
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Uzależniliśmy się z żoną od autka, miało swoje grymasy, ale w poważnych sytuacjach nigdy nas nie zawiodło (hamowanie na autobanie przed wypadkiem od 140 do zera, góry, polska wieś), mimo opisanych awarii miało swój klimat i sprzedaliśmy je ze łzami w oczach.
3,2
~Rafał
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Lagunę mam 2 lata. Dobrze wygląda jak na swój wiek. Jak wszystkie laguny ma ponad przeciętne wyposażenie. Bardzo komfortowo się nią jeździ. Jednak jeśli chodzi o wady to można by wymieniać i wymieniać prawdopodobnie za sprawą tego iż kupiłem auto z początku lat produkcji drugiej wersji.
3,3
~skowron
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Generalnie auto jest nawet ładne. W środku nawet bardziej. Kusi ceną to opakowanie. Ale nie dajcie sie zwieźć. Tryb awaryjny da w kość, nawet gdy błędu nie ma! I wtedy nie da się jechać, naprawdę. Samemu człowiek nic nie zdziała, a i nawet nie zajrzy do środka, tak to mądrze zbudowali. Ja na wakacje Laguną nie pojadę. Zbyt duże ryzyko. Nie polecam. W tej cenie, można nabyć coś może mniej napchanego techniką, ale bardziej niezawodnego, gdzie...
~Gabriel
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
ogolnie oceniam auto bardzo dobrze.do doskonalosci troche jej brakuje ale auto godne uwagi i polecam bo potrafi odwdzieczyc sie.nie ma auta ktore by sie nie psulo.
4,1
~Mac
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
8 Air Bag, 4 x elektryczne szyby, roleta tylnej szyby, czujniki cofania, ESP, ABS, roleta tylnej szyby, el. lusterka, regulacja wielopłaszczyznowa foteli i kierownicy, Tempomat, sterowanie radiem przy kierownicy, czujniki ciśnienia w oponach,
3,2
~kierowca
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Auto zakupione z niemiec przebieg 94tyś km w lutym tego roku. Przejechane 60tyś km w 8 miesięcy.
~krzysiek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Kupiłem ten samochód z duszą na ramieniu. Tym bardziej że jest z pierwszego roku produkcji. Polecam silnik 1,8 jest stosunkowo ekonomiczny i bezawaryjny w odróżnieniu od diesli. Przejechałem 1 rok bez żadnych usterek. Byłem na wakacjach z rodziną we Włoszech koło Rzymu. Full załadunek + box na dachu przy prędkościach autostradowych około 150 spaliła 8,3 to chyba nieźle. Głośno przy takich prędkościach ale wygodnie. Przydała by się szóstka w...
3,7
~Ola
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Kocham ten samochód, komfort jazdy, wielkość, wszystko. Gdyby nie serwis była by ocena doskonała, gdyby nie sympatia dla tego samochodu była by ocena przeciętna.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II
6,9
9,4
11,4
3,7
~jack36l@wp.pl po 36 to jest "L" pa
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
dłuższe to ja już pisałem:),trzymajcie się aaa to w końcu tylko samochód, rzecz nabyta :)