Lista ocen Renault Megane I Hatchback (528) - Silnik

Na liście zabraknie 533 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darekp
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
oprócz cewki nic nie robione. Silnik 1.4 16V bardzo dobry. Brak usterek, świetnie znosi gaz (5 lat z gazem i nic się nie dzieje). Jednak 1.4 trochę za słaby na trasy
~arekzz
Hatchback 1.9 dCi 102KM 75kW
Bardzo elastyczna i niełakoma na paliwo jednostka napędowa. Auto pracuje nienagannie choć przy większych prędkościach strasznie słyszalna jego praca wewnątrz kabiny.
~QdlataInc
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Cichutki, bez zarzutu, aż dziwią mnie opinie innych w tej kwestii. Wiadomo, jak się przyciśnie to słychać, ale absolutnie nie przeszkadza w rozmowie czy słuchaniu radia.
~micspira@gmail.com
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
W porównaniu z innymi silnikami renault ten ma najlepsza elastyczność w porównaniu z zużyciem paliwa, natomiast w porównaniu z silnikami innych marek lepsze ma tylko Honda.
~megakrzys
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
fajnie przyspiesza od pierwszego biegu jak na taka mala moc silnika. cichy silnik , zero drgan przenoszonych na kierownice podczas postoju np pod sygnalizatoerm swietlnym.
~lordpoise@gmai.com
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Jak na tak mały silnik, to jest bardzo elastyczny, choć podczas wyprzedzanie raczej nie obędzie się bez redukcji z uwagi na 75KM. Kultura pracy jak najbardziej w porządku.
~krakuska
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
silnik jak dla mnie ok. mozna spokojnie wyprzedzać choć na rajdy sie nie nadaje.Niestety powtarza się to tez w opiniach tu i ja to potwierdzam- powyżej 120... głośno...
~Paweł
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Ja jestem z niego zadowolony. Nie jest to może rewelacja ale na to autko wystarcza. Z pełnym bagażnikiem i 5-ma osobami dawał sobie radę. Na autostradę jest jednak trochę za słaby.
~pawelpos
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Musiałem mieć pecha i trafiłem na bardzo pechowy silnik. Czesto musialem na poczatku urzytkowania tego samochodu poswiecac czas zamiast na jazde to na szukanie co tym razem sie stalo.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Hatchback
7,1
9,3
~msz@o2.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Dla sporej wagi auta, silnikowi brakuje mocy, co czasami doskwiera szczególnie w warunkach wyprzedzania na trasie - trzeba miec sporo miejsca żeby nie narobić szkód sobie i innym.
Renault Megane I Hatchback