Lista ocen Renault Megane I Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1999 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil Ulatowski
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Tutaj napisze taką ogólną opinię. Za swój egzemplarz zapłaciłem 3600 zł. Auto z 1999r, fajnie wyposażone. -Elektryczne szyby przednie -Regulowana kierownica -Halogeny -Komputer pokładowy -Klimatyzacja automatyczna - 4 poduszki powietrzne - 6 głośników - Dodatkowe światło stop - Sterownie radiem z kierownicy Itp... W auto zainterestowałem dodatkowe 4 tysiące jak nie więcej (nie Włączam tutaj kosztu ogumienia). (Nie...
~xn
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ludzie boja sie francuzow, dlatego ceny sa smiesznie niskie w stosunku do tego, co te auta oferuja. Za egzemplarz z 96r z LPG, klima i paroma bonusami, regularnie serwisowany - dalem pare miesiecy temu... 5k (a to cena i tak sporo wyzsza od Allegrowej). Sztuka w znalezieniu zadbanego egzemplarza i kontynuowaniu odpowiedniej eksploatacji - wtedy auto sie odwdziecza.
~wojtex0@buziaczek.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Wygodny,ładny środek z trwałymi materiałami i pojemnym bagażnikiem ok 350 litrów,niestarzejąca się i nadal atrakcyjna sylwetka do tego niskie koszty eksploatacji oraz mały apetyt na paliwo,proste zawieszenie i bezawaryjny silnik zasługuje na miano dobrego auta.
~Piotruś
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
kupiłem autko w 2005 roku za okazyjną cenę, bo sam sprowadziłem i długo szukałem. nie spodziewałem się, że będę tak długo nim jeździł. A zanosi się, że jeszcze spokojnie kilka lat to będę robić.
~Strus9@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
To jest przynajmniej auto a nie jak niemieckie z tego rocznika "młotkiem robione" sympatyczny kształt miłe wykończenie w środku i wogule jest sympatyczne. A mój jest najbogatszym modelem dostępnym wtedy
~megakrzys
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ja za swoja Rencie dalem w 2008 r ok 10 tys zl (z oplatami) z przebiegiem 99000 sprowadziłem sobie z niemiec. i jestem zadowolony z niej.
~td
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
dałem za megankę 9500 (z gazem) dołożyłem mniej niż 1000 (w tym wymiana rozrządu) - jeżdżę za 17zł/100km trasa, 23zł miasto - jak dla mnie rewelacja
~lukasz
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Nie masię co oszukiwac że za ok10 tys kupisz cacko moim zdaniem to i tak jest dobry wybór z aut ztej półki cenowej
~Danis1987
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
kupiłem za 3400 ,wtedy 15letni i powiem wam że miałem wątpliwości ,ale nie słusznie było warto.
~Ala
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ceny renaut spadaja niestety bardzo szybko ze względu na dużą ich ilość co niestety boli przy sprzedaży
Renault Megane I Hatchback