Oceny Renault Megane II Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW 2002-2008

Renault Megane II Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW 2002-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane II Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW 2002-2008

~podikar
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Mam Renault Megane II od 5 lat. Ogólnie autko zdecydowanie polecam wszystkim bo po pierwsze jest praktycznie bezawaryjne ( jedynie na czym się skupiam to wymiana na czas oleju i filtrów, uważam co leję do baku oraz na bieżąco naprawiam i nie czekam aż sie całkiem rozsypie... i tyle), do tego za dobrą cenę można auto kupić i się cieszyć jazdą!Śmieszą mnie opinie tych ludzi co piszą że wszystko co na \"F\" to badziewie!!! :) a zwłaszcza buraków...
2,5
~pudzian
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
wiec tak, auto od nowosci w moich rekach, serwisiowane w aso jak instrukcja przykazala, po gwarancji przy przebiegu 110kk obrocilo na panewce! Totalna porazka, przebiegi 30kk na jednym oleju (ASo tak zaleca) to katorga dla tego silnika, panewki wyjechane, pierscienie wytarte do granic wytrzymalosci, trza bylo wymienic silnik. to nie koniec przy 120kk siadly wtryski a niedlugo po tym pompa wtryskowa. Paliwo zawsze na orlenie! to nie koniec,...
~Lukasz G.
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru. Gdybym miał wybrać ponownie Megane II było by pewniakiem! Szukałem kompaktu z nowoczesnym i dynamicznym dieslem, bezpiecznego, niebanalnego i dobrze wyposażonego (klimatyzacja) i dostałem to czego szukałem za przyzwoite pieniądze. Do tego 2 letnia gwarancja :) Jakość tego auta bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Miałem wczesniej Golfa IV i Megane II jest wykonany co najmniej tak dobrze jak nie...
3,6
~darco.dn
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Jest to idealny samochód dla przedstawicieli handlowych. Niskie spalanie, wygoda, sporo miejsca z przodu jak na tą klasę. Zwrotny!!! Niestety, nie słuchałem i jeździłem na ON VERWA - po 60 tys. zaczęły się usterki z wtryskami oraz pompą paliwa. Szwagier ma dokładnie taki sam, jeździ na On ze Shela- zrobił ponad 50 tys. więcej i nie ma żadnych problemów:)
~brevo
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
również jak ktoś wcześniej napisał zmieniłem zdanie o francuskich samochodów. Bardzo komfortowe na nasze polskie drogi spełnia się doskonale. Jak ktoś jeździ przepisowo a nie jak debil to ten samochód wystarcza w zupełności. Części dość tanie, mam porównanie z Saabem :), jak ktoś dobrze szuka w necie to nic nie jest aż tak drogie.
2,8
~Trimix
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Obiektywnie odradzam zakup auta z tym silnikiem! Wtrysk rozsypał mi się przy 136k. Pompa nie zdążyła, sprzedałem w ostatniej chwili. Nigdy więcej! Jak napisał ktoś wcześniej, jeśli chcesz zaumplować się z mechanikami kupuj! Na okrągło coś szwankuje. Dla zainteresowanych! zapoznajcie się z moją pełną opinią. Jedyna rewelacyjna rzecz w tym wynalazku to klimatronik, super sprawny już po kilku sekundach po odpaleniu.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
5,3
~Artii
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Auto nie jest pozbawione wad, ale po przejechaniu moich pierwszych 20 tys kilometrów nie uważam ze kupiłem złe auto. Miękkie zawieszenie daje wygodę, Za drążek kierowniczy DELPHI dałem 70 zł, więcej już zapłaciłem za samą wymianę z czym związane było ponowne ustawienie zbieżności. Poza tym jest to jedyna rzecz jaką musiałem wymienić w podwoziu.Trzeba dbać o to auto szczególnie wymiana oleju, filtrów i lać ropę tylko z pewnych źródeł.
~h
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Samochód całkiem przyjemny. Dobrze się prowadzi. Mankamentem jest słaby silnik jednak rekompensuje to niskiem zużyciem paliwa. Zdecydowanie za zęsto coś się psuje. Drogie części a o ASO już nie wspomnę.
3,8
~Marek
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Na moją ocenę wpłynęły: - sprężyny przednich pasów nie zwijają ich do końca - przerazliwie piszczą hamulce - szwankuje zamek bagażnika - bardzo utrudniony dostęp do żarówek przednich reflektorów - tylnia wycieraczka bardzo porysowała tylnią szybę( słaba jakość szyby, lub za duży docisk wycieraczki)
~Thorn
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym modelem Renault . Samochód ma bardzo ciekawą stylistykę , wyposażenie jest bardzo bogate ( przynajmniej w mojej wersji ) , jest samochodem bardzo dobrze zestrojonym i ekonomicznym . Jazda nim na dłuższych trasach nie jest męcząca , a silnik pozwala na jazdę w dowolnym stylu . Chyba w końcu trafiłem na samochód , który spełnia wszystkie moje oczekiwania .
Renault Megane II Hatchback