Ocena kierowcy - Renault Megane II Sedan

Marek, 19 lat temu
Silnik 1.5 dCi 105KM 77kW
Rok produkcji 2004
Renault Megane II Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Auto ogólnie jest fajne i przyjemne, jednak denerwuje jakość wykonania do której ciężko jest przywyknąć. Miałem kiedyś R19 i uważam że jakość wykonania była lepsza. katastrofalny jest serwis- mam wrażenie że nie znają tego modelu- inne marki mają znacznie lepszy.
Jest głośny przy rozpędzaniu, potem jest w miarę cichy. Elastyczność zadawalająca
Jak narazie bez problemów
Prowadzi się pewnie, ale mógłby trochę lepiej wybierać nierówności
Tak jak w innych komentarzach przeszkadza przedni słupek- jest za szeroki
Mam czujnik deszczu- przełącznik czułości czujnika jest zasłonięty przez kierownicę i trudno nieraz ocenić jak jest ustawiony. Sterowanie radiem, szczególnie przełącznik zakresów jest trudno dostępny, rolka też jest za mała. W innych modelach jest to znacznie lepiej rozwiązane
Bardzo dobrze, klimatyzacja też
wystarczająco dla wszystkich, pasażerowie z tyłu chwalą podłokietnik
Wyciszenie jest dobre- 3 za kiepskie plastiki, trzeszczą, skrzypią. Próbowałem coś z tym zrobić ale jest to kwestia jakości plastiku- trzeszczą nawet gdy się je naciska.
Pali więcej niż podaje producent, ale i tak jestem zadowolony:5,2-5,6 poza miastem 6,1-6,4 miasto
za wysoka cena w stosunku do jakości wykonania
Właściwie od początku problemy z opcją Hand Free,parokrotnie wymieniano jakieś części, wreszcie wymieniono panel sterujący. Było dobrze do teraz, z tydzień temu padł przycisk zamykania drzwi a wczoraj drugi. Prócz tego w porządku.
Jak narazie dobrze.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW