Ocena kierowcy - Renault Megane II Sedan

Majster, 17 lat temu
Silnik 1.5 dCi 85KM 63kW
Rok produkcji 2004
Renault Megane II Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
mało pali, jest wygodny, bogato wyposazony, wystarczajaco dynamiczny tylko te usterki i drogi serwis> To moje drugie Reno, wczesniej miałem Clio i nic sie nie działo , niestety tutaj zdarzaja sie problemy chociaz nigdy nie zawiódł mnie na trasie
jak na 80 km to elastycznośc jest świetna - tak jak z benzyna o mocy około 15 - 20 km większą
wsteczny nie chce wchodzić poza tym w porzadku
na suchej drodze trzyma się dobrze, na mokrej tez, za to na sniegu nie jest fajnie,tak jakby sie bujał
nie mam zastrzezeń, szeroki tylny słupek i wystajacy kuferek trochę pfrzeszkadzaja ale dziś każde auto typu hatchbach tak ma
wszystko pod ręką, regulacja reflektorów mogłaby byc wyżej bo podczas jazdy nie da sie tego przestawic,wiozłem nim meble z ikei, miały 2,80 długosci i sie zmieściły
na upale klima czasami siobie nie radzi, w zimie ogrzewanie tez nie jest najszybsze, ale to podobno w dieslach normalne
kierowca i pasazer z przodu ok z tyłu jest troche ciasno , bagaznik ok
nie słychać jaki silnik pracuje pod maską, tylko podczas rozruchu wiadomo, ze to diesel
zuzycie super 4,7 - 5,0 l ON na 100 km srednio, przeglady jeszcze w miare - po 30 000 z wymiana oleju zapłaciłem 1050 zł, ceny innych napraw i częsci to kosmos
za taka kase nic bym wtedy lepszego nie kupił,
wycieraczka z tyłu pomimo wymiany silnika czasami odmawia współpracy, radio na postoju samo się podgłasza - tez było naprawiane w ASO,czujniki cisnienia w oponach kilka razy wymieniane, mocowanie pasa sie przeciera - było wymieniane i nic to nie dało lakier odprysł na masce aletego nie chcieli w ramach gwarancji pomalować, reszte naprawiali na gwarancji
łapa od mocowania skrzyni biegów sie urwała, przewód od nagrzewnicy trzeba było wymienić - wszystko w ramach gwarancji i jie dyskutowali nawet
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
5,3