Ocena kierowcy - Renault Megane III Coupe

mancio@poczta.onet.pl, 15 lat temu
Silnik 1.6 16v 110KM 81kW
Rok produkcji 2008
Renault Megane III Coupe 1.6 16v 110KM 81kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : w standardzie ESP super w krętych i falistych odcinkach rewelacja
Karoseria : zacieki fatalne
Karoseria : odklejające sie spojlery dolne i niespasowane elementy
zibaczymy pozniej
za mało nim jezdze jeszcze, obawiam sie czy aby nie za slaby silnik - okaze sie jak go dotre i zaczne deptac wtedy bedzie chwila prawdy, producent podaje 10,5 do setki nie najgorzej w porównaniu do konkurencji przy tej pojemności auta i cenie cho wiadomo że silnik benz z turbiną byłby tu lepszy polecam na pewno, ja kupilem pierwsze autko jakie wjechaly do polskich salonów wyboru nie bylo.
super w porównianiu do megane z 2006 r. przepaśc dużo lepiej wchodzą biegi cho 6 biegów bardzo krótkie jak w sport autku + komputer wyswietla kiedy jaki bieg wrzucic dla optymalnego spalania można nie patrze i deptac kto lubi, ale fajny gadżet.
trzyma się drogi jak przyklejone, esp standard
niestety do tylu nic, wiec czujniki podstawa zamówilem od razu a z przodu uwaga na pieszych bardzo grube slupki i nisko osadzone lusterko wew.
wszystko na swoim miejscu, cho ciężko sięgną po pasy bezp przy zapinaniu, regulacja przy kierownicy czyli komputer i radio umieszczona na wysokosci ramienia kierownicy wiec jej nie widac przy przełączaniu można bylo to trochę przesuną w górę, fatalne nagłośninie 15 W i nie ma nic mocniejszego w zamian aby zmienic, za to super bluetooth w radio tel w kierownicy fajna rzecz.
ok,
w 2 osoby super, z tylu nie dla wysokich, obnizony sufit i male nieuchylne okienka, no ale tym aute,m ni jezdzi sxie w wiecej niz 2 osoby do tego są kombi i takie tez mam jako drugie, super fotele trzymają pięknie bokami
ok
w normie coś za coś, 8-9 l na 100km
w tej cenie moglem miec opatrzone już modele astry gti z pakietem opc2, C-4, focusa z pakietem sport,kia pro\"ceed lub nowy mondeo 1.6, uważam że wybrałem optymalnie to auto rzuca sie w oczy jest ladne i agresywne dostalem rabat w sumie na 6.500 zł i pakiet sport o wart 3.000 gratis+ b tani leasing w reno na poziomie 109 % na 36 m-cy.
na razie ok ale mam je 3 tydzień, cho już odlkeja sie dolny spojler z boku - zobaczymy czy naprawią i jak
hm, jest mnóstwo zacieków lakierniczych na karoserii, to 1 auta jakie zjechaly z tasmy w 2008 r. ale zastanawiam sie czy tego nie reklamowa oraz fakt że auto to w zakupionej wersji wg producenta posiada czujnik świateł nie prawda nie posiada nie wiem czy nie oddam sprawy do UOKiK.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16v 110KM 81kW [l/100km]

7,6