Ocena kierowcy - Renault Megane III Coupe

asperr@op.pl, 14 lat temu
Silnik 1.6 16v 110KM 81kW
Rok produkcji 2009
Renault Megane III Coupe 1.6 16v 110KM 81kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Auto zwraca mega uwagę na ulicy. Nie znam osoby, na której nie zrobiło by wrażenia. Ogólnie fajne auto dla młodej bezdzietnej osoby.
Ta jednostka jest dla Pań, które czesto jeżdzą po mieście. Niestety w cylku mieszanym jest to za slaby silnik. Nie zdecydował bym się na 1,6 po raz drugi. Pierwsze dwa biegi zdecydowanie za krótkie, zaczyna \"jechać dopiero na trójce:)\".
Uuuuuu tu jest lipa niestety. Przełożenia z 1 na 2 lepiej chodziło w moim poprzednim 10 letnim fiacie. ^-ka fajna sprawa
Ucieka przy ostrym hamowaniu. Uważajcie mocno!
Przednie słupki zdecydowanie ograniczają widoczność i potwierdzam, że trzeba się wychylać na zakrętach żeby nie wjechać na krawężnik.
Bardzo dobra! Czasami zdarza się przełączyć palcem światła.
Nie mam zastrzeżeń.
Wzorowa! Chociaż nie wyobrażam sobie wozić tym autem codziennie dwójki pasażerów. Max 1 sztuka:P
No i tu jest problem. Auto na biegu jałowym dziwnie świszczy. Chyba będę to zgłaszał do serwisu. Reszta mi odpowiada
Tak jak sprawdziło Renault plus 0,5 l więcej.
Tak jak już pisałem chyba wybrał bym golfa, albo polo, chociaż to inna klasa, ale klasa:P
Myślałem,że będzie lepiej. Nie zdecydował bym się po raz kolejny na to auto. Pomyślał bym o Golfie.
Nie zdarzyły się!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16v 110KM 81kW [l/100km]