Lista ocen Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Endrju
Grandtour Facelifting 2013 Energy TCe 115KM 85kW
Wystarczająca ilość miejsca na nogi i kolana zarówno z przodu jak i z tyłu nawet jak fotel kierowcy jest w najniższej pozycji. W Megane IV przy takim ustawieniu fotela nie miałem miejsca na stopy jak usiadłem z tyłu. Bagażnik pojemny i ustawny. Nawet podczas wakacyjnych wyjazdów zawsze udało mi się spakować "pod roletę". Brakuje mi trochę tylnego podłokietnika, który znacząco by podniósł komfort podróżowania z tyłu ale nie mogłem go zamówić...
~Driver
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
Jest dobrze. Konsola środkowa obok nóg kierowcy nie jest bardzo rozbudowana i ilość miejsca na nogi jest wystarczająca. Z tyłu jeździ żona z dzieckiem i też nie narzekają (chociaż Superb to to nie jest). Bagażnik bardzo pojemny i ustawny (parę dużo większych kombi segmentu D ma bagażniki takie same lub mniejsze niż Megane).
~driver
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
Tu jest świetnie. M.in. dlatego zdecydowałem się na ten samochód. Przestrzeni dla kierowcy jest znacznie więcej niż np. w Golfie VI, w którym mamy rozbudowaną konsolę środkową. Mnie to przy dłuższych trasach bardzo przeszkadza. Z tyłu też jest całkiem w porządku, nawet przy mocno odsuniętym fotelu.
~piotr
Grandtour Facelifting 2013 2.0 T Renault Sport 220KM 162kW
Jest spoko , nawet dla wysokich ludzi , brakuje dla dzieci stoliczka mocowanego z tylu foteli i troche mnie boli ze wiekszosc producentow zarzucila ten pomysl. Kto ma dzieci wie o czym mowie. poza tym naprawde wygodnie , sporo miejsca na nogi , wygodna kanapa i wygodne, wrecz rewelacyjne przednie fotele
~Michał
Grandtour Facelifting 2013 dCi 95KM 70kW
Auto bardzo komfortowe, pierwszym moim zdziwieniem było jak dużo miejsca na nogi ma kierowca (szerokość od środkowego panelu do drzwi). Za to bardzo duży plus. Dodatkowo nawet przy sporym wysunięciu fotela kierowcy do tyłu, nie ma problemu aby za kierowcą siedziała osoba dorosła.
~Sebo
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
z przodu idealnie, natomiast jeśli usiądzie za kółkiem ktoś wysoki ( 185 cm + ) to za taką osobą może być już ciasno w nogach, nie mówię, że nie da się podróżować, ale nie należy to do przyjemności dla pasażera który siedzi na tylnej kanapie
~wieruch
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Po przesiadce z Ibizy to na brak miejsca nie mogę narzekać. Na szerokość w kabinie miejsca nie brakuje, podobnie jest z tył z miejscem na nogi. Bagażnik jest duży, szkoda tylko że koło zapasowe zabiera sporo miejsca (wina LPG).
~Rafał
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Miejsca nie brakuje zwłaszcza na nogi. Trochę gorzej z miejscem nad głową. Siedzenia są bardzo wysoko, regulacja wysokości fotela pasażera by się przydała(pewnie w bogatszych wersjach jest).
~Arkadikos
Grandtour Facelifting 2013 Energy dCi 110KM 81kW
Mierzę 184 cm i na żadnym miejscu w aucie (przód i tył) przestrzeni nie brakowało. Bardzo wygodne auto na wyjazdy rodzinne. Duży, ustawny bagażnik.
~Maksymilian Wiatrowski
Grandtour Facelifting 2013 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
W 5 dorosłych osób , podróż nie jest problemem . W 4 osoby wielokrotnie wakacje ( mazury i narty ) także bez żadnego problemu :)
Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013