Oceny Renault Megane III Grandtour Facelifting 1.2 TCe 115KM 85kW 2012-2013

Renault Megane III Grandtour Facelifting 1.2 TCe 115KM 85kW 2012-2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Megane III Grandtour Facelifting 1.2 TCe 115KM 85kW 2012-2013

~Tomek
Grandtour Facelifting 1.2 TCe 115KM 85kW
Witam. Przesiadłem sie na Megane 3 /2013 lift/ z opla Vectry C sedan. Zmianą jestem mile zaskoczony. Silnik to nie demon przyspieszenia ale ja mam lata ścigania za sobą. Czuć turbinkę na każdym biegu jednak jeśli chce w miarę wyprzedzic 4 bieg daje radę. Skrzynia biegów super biegi wchodza idelanie a sprzegło jest tak miękkie ze ruszanie zdaje sie być łatwizną. Zawieszenie tłumi bardzo dobrze i cicho /kola 16 cali/. Średnie spalanie 6,5 litra...
~Hr'k
Grandtour Facelifting 1.2 TCe 115KM 85kW
Wygodne auto miękko ale pewnie płynące po drodze. Bardzo ładowne z ogromną ilością schowków.
3,2
~Mateusz
Grandtour Facelifting 1.2 TCe 115KM 85kW
Przebieg 36 tys. i silnik do wymiany. Autem jeździła żona do pracy około 8 km dziennie, przy bardzo spokojnej jeździe, żadnego żyłowania auta (dodatkowo trasa 2 razy w roku około 1200 km łącznie). Oczywiście auto po gwarancji. I teraz płać człowieku za kupno francuskiego auta! Nigdy więcej! (Silnik)
Renault Megane III Grandtour Facelifting