Lista ocen Renault Megane III (516)

~Dominik
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Samochód zakupiłem w czerwcu 2017 roku z przebiegiem 205 tyś kilometrów. Po ok 2,5 miesiącach zrobiłem 6 tyś km i do tego momentu wymieniłem olej, filtry i klocki hamulcowe. W moim przypadku okazało się że tylne tarcze nie były wymieniane od chyba nowości więc ich stan był tragiczny mimo że hamowały i auto z nimi przeszło bez problemu przegląd (koszt tarcz średniej półki plus klocków i wymiana to 970 zł) Ogólnie z samochodu jestem... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~inki
Hatchback 1.4 16v TCe 130KM 96kW
fajne autko z przyzwoite pieniadze spalanie dobre , zawieszenie , ciut zatwarde, ogulnie polecam .
~A . M
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Samochód znakomicie się sprawuje i jestem z zakupu bardzo zadowolony. Silnik 1.5 dci jest dobrą jednostką do tego auta i na nasze drogi. Megane mają dobry stosunek cena/jakość i są tanie w serwisowaniu. Jak komuś nie przeszkadza logo i nie musi mieć prestiżowego auta to optymalny wybór.
~Jaak
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Jestem posiadaczem Megane III 1.6 16v 110KM od ponad roku. Auto kupiłem, gdy miało na liczniku równe 100 tys. dziś ma 129 tys. Przez niecałe 30 tys km i 1 rok użytkowania, miałem tylko jedną awarię, którą było KZFR, jednak nie unieruchamia to samochodu! Poza tym mechanicznie jest idealnie.
~lvkas
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
wykończenie tapicerki spasowanie, następna sprawa są tandetne plastiki na których szybko pozostają ślady eksploatacji przejechałem tym autem 10 000 km
2,9
~dobry
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak dla mnie to jedno wielkie G!!!.wieczne problemy i awarie zero przyjemności z posiadania tego auta/miesiąc po zakupie auto zaczeło gasnąć podczas jazdy i automatycznie odpalać.Następstwem tej usterki to: spalony rozrusznik,alternator,popalone moduły.Następnie wycieki oleju z silnika,drgające przewody paliwowe na które zamontowano na taśmę izolacyjną tłumik drgań(filtr paliwa od fiata 125p) wyglądało to pięknie itd.W sumie auto było 14... (Silnik)
3,6
~DZIEWCZYNA kamila22_83@wp.pl
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Rewelacyjna sprawa to podgrzewane fotele, które nagrzewają się w ciągu kilku sekund (Wentylacja i ogrzewanie)
~Henryk
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Bardzo fajny samochód. Jestem z niego bardzo zadowolony. Poprzednio 12 lat jeździłem Meganem I 1,4 i byłem z niego zadowolony. Megane III jest o niebo lepszy.
~Bartek
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Gdy kupowałem autko nie było tutaj jeszcze tyle ocen natomiast zaryzykowałem i po 5 latach jestem bardzo pozytywnie nastawiony na francuskie auta.

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kubix
Coupe 2.0 16v 250KM 184kW
Bardzo fajny samochodzik zwinny szybki oszczędny mało awaryjny usterki to tylko pierdoły polecam ten samochód w 100%