Lista ocen Renault Scenic I (358) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 482 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ABCD
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Jestem zszokowany, że tak wysoki i stosunkowo wąski samochód może prowadzić się tak wspaniale. Jeżdżę na kołach 15\" i oponach 205/55.
~arrtureno
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Miękki dobrze resoruje. Komfort jak dla mnie jest OK. Nie nadaje się na szybkie pokonywanie zakrętów. Dla mnie OK.
~Rafał
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Moim zdaniem przechyły w zakrętach są trochę za duże. Trochę ucieka przy silnych wiatrach. No ale to minivan. Więc bez coś za coś.
~Oczer
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
po roku użytkowania zawieszenie nie szwankuje jest cicho jakby nic się nie zużyło na polskich dziurach
~REMUS LUKASZ
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
po przebiegu 50tys.km. oprócz jednej końcówki drążka kierowniczego to nic więcej..! POLECAM..................!!!
~th_omas
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
mało odporny na boczne podmuchy, zawieszenie chyba za miękkie - potrafi zanurkować w zakręcie jednak jest komfortowe
~wacio1967
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Wszystko super. Przód w aluminium (bardzo rzadko spotykane) , amorki przód i tył sachs. Po wymianie tyłu nie to auto.
~szofer
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
wymieniłem amortyzatory przy 110000km na Kayaba i śmiga bez problemów, wcześniej byy oryginalne,jak na nasze drogi nieżle wytrzymały!
~kizes
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Auto dobrze pokonuję nierówności,dziury,nadwozie w zakrętach przechyla się przewidywalnie.To nie jest sportowy samochód.
~Bogdan
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Moze bardziej miekki niz mój poprzednik ale dobrze tłumi nierownosci... jazda po dobrej drodze to spora przyjemnosc