Lista ocen Renault Scenic II (168) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 214 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RAfal
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Z przodu rewelacji, naprawdę wygodne fotele, jak równiez pozycja kierowcy jest dobra, z tyłu zastosowanie 3 oddzielnych foteli poskutkowało tym, że nie są one zbyt wygodne
~rutek
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
auto bardzo przestronne. z przodu nikomu nie zabraknie miejsca, z tuly duza przestrzen na nogi, ale siedzenia zbyt waskie, niczym dla dzieci. bagaznik bardzo duzy i pojemny.
~j_d@op.pl
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Z przodu jest OK. Jedynie można się pzryczepić do trochę za krótkich siedzisk. Z tyłu w dwie osoby wygodnie w trzy już za ciasno. Naszczęście mam trzy osobową rodzinę ;-)
~Jak
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jeden z nielicznych samochodów, w których wszyscy pasażerowie mogą wyprostować nogi. Gdy pierwszy raz zobaczyłem wnętrze, miałem wrażenie, że z tyłu wydzielono miejsca stojące :)) .
~m.jaroszynski@wp.pl
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Nie wiem skąd oni wytrzsneli tyle miejsca w kompaktowym aucie. Obrazowo powiem że człowiek wzrotu do 175 cm moze bez wysiadania z samochodzu zmienić swoje miejsce na dowolne inne.
~dareksz604146@orange.pl
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
przód i tył ok. jeżeli chodzi o 6 i 7 miejsce nigdy nie będę tam siedział. Po prostu nie zmieszczę się tam. Miejsca przeznaczone dla dzieci albo dla osób o niewielkich rozmiarach.
~Irek ze Szczecina
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Nawet fotel kierowcy da się daleko odsunąć, to rzadkość w VANach (miałem starego Scenica ,Picasso i Mercurego Villagera, tylko w Grand Scenicu nie odsuwam fotela do samego końca.
~PolishDriver
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
tutaj każdy wie kto ma scenic że można się po aucie gonić więc to minivan który ma coś z ikarusa...przestrzeń taka że można puszczać latawce
~landos@onet.pl
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Wielokrotne wypady zagraniczne na narty, jachty w Chorwacji... Zawsze conajmniej 4 osoby, pełno bagażu (czasem pak na dachu) i nigdy problemów z ładownością.
~MGW
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Z przodu super, z tyłu jak dla mnie gorzej. Jestem raczej wysoki i trochę długość siedziska dla mnie jest zbyt krótka - na szczęście z tyłu nie jeżdzę.