Lista ocen Renault Scenic II 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2009 (53) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~abcio28@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Trudno powiedzieć jak na tak krótki okres użytkowania. Opinia o Renault w tym względzie nie jest najlepsza, ale biorąc pod uwagę, że to najnowszy model i oferowany poziom bezpieczeństwa, za tą cenę - skusiłem się. Czas pokaże.
~gwito
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
regulator napiecia (23 pln) , pekniete sprezyny (2x75 pln), wyciek plynu chlodniczego na pompie wodnej (usuniete przy wymianie rozrzadu), skrzypienie gum na stabilizatorze w mrozne dni (nie ruszam ale cierpie)
~abonias@o2.pl
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Serwis nie może przez cały czas znaleźć \"dzwonienia\" w drzwiach kierowcy.Żarówki świateł mijania, niezależnie od marki wytrzymują od 3 do 6 miesięcy. Klapa latem przy otwieraniu skrzypi.
~Andrzej4
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Po przeglądzie przed urlopem,zgłosiłem wszystkie usterki a momo to po zajechaniu do miejsca przeznaczenia to jest 560 km,pojawił się symbol silnika i klucza co oznacza przegląd i niesprawny katalizator.
~Lesław
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
wentylator, hamulec ręczny - szczególnie zimą..łożysko piasty tylnej osi w tarczy hamulcowej - porażka. Na szczęście są dość wytrzymałe a ja załatwiłem je na dziurze...
~tkd
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Na razie ich nie doświadczam poza niedomykającą się czasami tylną szybą, lożyskami w macphersonach i łącznikami stabilizatora... także jest ok. Na wszelki wypadek wożę zapasową cewkę
~Scenic User
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Podobno wkurzające drobiazgi + ciemna strona mocy zwana elektroniką są zmorą tego auta. Pożyjemy zobaczymy co wyjdzie. Tu i ówdzie na nierównościach odzywają się plastiki.
~BŁAŻEJ
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Wiele funkcji bardzo przydatnych, ale wiele się trzeba nauczyć aby prawidłowo obsługiwać to autko. Dlaczego radio wyłącza sie po otwarciu drzwi od kierowcy??????
~Pmk
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
W 3 lata zroione 100 000km od początku na LPG. Renówka stanęła 3 razy. 2 razy padł akumlator, raz nie nalałem benzyny. Za każdym razem moja wina:)
~robert72
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Z drobiazgów to standard w tym aucie czyli ;zegary zgasły ,gniazdo zapalniczki też ,często palą się żarówki H7 ,a reszta jeszcze się trzyma :-)