Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 80KM 59kW 2003-2009 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Florian
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
dla mnie ok. Jeżdżę dwa lata tym samochodem, niestety nie dostałem instrukcji obsługi wobecz czego sam musiałm dochodzić co i z czym jak i dlaczego gdy... i jestem pod ciężkim pozytywnym wrażeniem ilości gadżetów w samochodzie. Długo by opowiadać ale klima, domykające się okna z przodu i z tyłu przy zamykaniu samochodu, karta zamiast kluczyków - to rozleniwia i uzależnia. Przy zimnym silniku i niskiej temp ogrzewanie wspomagane jest...
~M.Uspokojony
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Tu jest super.Przyciski w miejscu , gdzie się spodziewasz.Kierownica ok , choć nie ustawisz jej sobie za bardzo sportowo ,ale wygodnie można.Pełno schowków i wcale nie małych bagażnik duży i otwierany wygodnie dużą tylną klapą,płaska podłoga , fotele ,albo składasz, albo wywalasz,albo ustawiasz dwa z tyłu.Fajnie, łatwo.Wada - dostęp do hamulca ręcznego - pod podłokietnikiem , jak na początku chciałem jak w poprzednich autach zaparkować z...
~rutek
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Jak dla mnie doskonale. wszystko no moze poza zegarami na swoim miejscu. oblsuga jest intuicyjna i nie trzeba siegac do instrukcji aby sie odnalezc. zegary czytelne, ogolnie chwale taka koncepcje. po 7 latach wciaz intensywnie swieca. jedyna wada jest USILNIE i przedwczesnie wylaczajacy sie kierunkowskaz.
~m.jaroszynski@wp.pl
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Wszystko na miejscu, nawet do elektronicznego wyświetlacza można się przyzwyczaić. W mojej wersji brak podłokietnika, który by się przydał. Miejsca w środku ogrom.
~top-auto@wp.pl
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Trochę za bardzo kanciasto wewnątrz ale wszystko na swoim miejscu poza prędkościomierzem i całym zestawem wskaźników, lepiej gdyby był tradycyjny i z lewej strony a nie na środku.
~Neandertalczyk1
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Proźba do konstruktorów następcy Scenika: w nowym modelu mogliby fotele tylne zrobić rozkładane do poziomu a nie tylko o kilka stopni.
~Radomir
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Wszystko na swoim miejscu, do tego masa schowków, szczególnie miłe w podłokietniku i drzwiach.
~Olek
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Wszystko pod ręką przemyślany układ przełaczników i wyswietlaczy bez zbędnych światełek
~artly
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
pokretło do regulacji lusterek trochę za daleko, trzeba sie pochylic aby do niego dostać
~wacio1967
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Niewygodny dostęp do navi. Ale to nie problem w Polsce, mapy i tak są do banii.