Lista ocen Renault Thalia II 1.2 16v 75KM 55kW 2008-2012 (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ArturKrk
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Mam ponad 190cm wzrostu i słuszne rozmiary. Z aut w tym segmencie wybrałem Thalię m.in. właśnie dlatego, że jest w niej dużo miejsca z przodu - to jedyne auto z segmentu B/C, gdzie nie muszę odsuwać fotela do oporu, żeby wygodnie siedzieć. Z tyłu jest wystarczająco miejsca, żeby zmieściły się trzy wymiarowe normalne osoby:) W tej klasie taka przestrzeń to rzadkość.
~Marcin1977
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Mam ponad 1,8m i się mieszczę bez problemów. Często podwożę znajomych na miasto - w 4 osoby mieścimy się bez problemów, a mowa tutaj o 4 rosłych chłopach. Można mówić, że autko brzydkie, ale na pewno nie można odmówić mu przestronności.
~luque1
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
z przodu ok lecz z tyłu trochę ciasnawo, chodź tragedii nie ma. Foteliki dwa wchodzą no i jest isofix. Trzeba uważać na głowę przy wsiadaniu i wysiadaniu, szczególnie z tyłu :)
~titus
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Z przodu dużo miejsca na szerokość, z tyłu podobnie. Mamy fotelik, który jeździł w corsie, hyunadiu i fabii i muszę stwierdzić, że miejsca na nogi mała ma najwięcej w Thalii.
~AKP 09
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Dobrze / przeciętnie. Samochodzik jest dość długi (żeby nie powiedzieć: ogórek) więc powinien być naprawdę przestronny; a tymczasem miejsca raczej jak w słynnym 'Poldku'.
~Grzegorz Kowalczyk
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Miejsca jest wystarczająco dużo do wygodnego podróżowania w 3-4osoby. Bagażnik bez trudu pomieści wszelkie bagaze nawet na dłuższy wyjazd.
~kazik
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Nie podróżowałem jeszcze tym autem z tyłu. Z przodu jest dobrze. Jestem dość wysokim facetem i nie narzekam na brak miejsca. Za mną może być trochę ciasno.
~PiotrWwa
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Autko ponad 4m długości, miejsca z przodu dużo, naprawdę. Z tyłu bez problemu pakowaliśmy się w 4 osoby nad morze. Wygodnie, bo linia dachu idzie wysoko.
~Geniek
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
185cm wzrostu - miejsca dużo na nogi, troszkę nisko nad głową, ale autko i tak daje wrażenie komfortu. Chyba najmocniejszy atut Thalii.
~SylwekŁódź
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Miejsca naprawdę dużo z przodu. Z tyłu nie wiem, nie jeździłem. Pojemność to jedna z niewielu zalet tego auta.