Lista ocen Renault Thalia II 1.2 16v 75KM 55kW 2008-2012 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SylwekŁódź
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Choćby przykładowy fiat punto - tańszy od Thalii i lepiej wykonany z klimą w podstawie. Auto popularne, dużo zamienników itp. A Thalia ? Połowa części od Clio nie pasuje więc jesteście zdani na ASO i nie muszę chyba dalej pisać co z tego wynika. Auto drogie jak na żenująco słabe wyposażenie i jakość złożenia. Tanie w utrzymaniu na papierze. Jakbym policzył ile godzin spędziłem na serwisie, ile czasu straciłem na wykłócanie się o to, co...
~PiotrWwa
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Jestem zdziwiony, że tych aut jeździ stosunkowo mało. Są naprawdę tanie i z mojego doświadczenia - niezawodne. Mało pali, przeglądy za grosze a swoją funkcję spełnia. Fiatów nie można w ogóle porównywać, a innej konkurencji w zakresie przestrzeni i silnika nie ma.
~em
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Auto otrzymałem nie kupiłem, ale i tak jestem z niego zadowolony. Braki w niektórych udogodnieniach nie są rażące - proste jeżeli chcemy mieć fajerwerki dajemy trzy razy więcej i kupujemy coś o dwie klasy wyżej.
~ArturKrk
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Nie ma co się zastanawiać - brać. Jedyny minus, to że szybko traci na wartości, ale to chyba dla tych, co kupują z drugiej ręki jeszcze lepiej. Można kupić autko za dużo mniejsze pieniądze niż jest w rzeczywistości warte.
~spikermkay@gmail.com
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Samochód w dobrej cenie, ale jakością wykonania nie powala... Wręcz przeciwnie. Odnoszę wrażenie, że jest bardzo delikatny. Trzeba bardzo uważać na zawieszenie oraz lakier i blachy. Wyposażenie - przyzwoite za te pieniądze.
~Marcin1977
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
W tej cenie, patrząc na silnik + przestrzeń do cena, nie ma nic lepszego moim zdaniem. Autko śmiga radośnie i w sumie, mimo że to niska półka, nie znalazłem nic, co by mi w nim nie odpowiadało. POLECAM
~luque1
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Tutaj jest super. Można znaleźć fajne świeże auto z polskiego salonu z pewną historią i to w fajnej cenie. Lub można kupić z Niemiec starsze VW, Skodę, Audi... lub inną "perełke"
~Masterek
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Dla mnie wybór idealny. Niska cena z bardzo dobrym wyposażeniem (m. in. automatyczna klimatyzacja, elektryka szyb i lusterek - podgrzewanych, radio, poduchy, wspomaganie).
~michal
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
W tym przedziale cenowym jest tylko Dacia Logan - toporniejsza i mniej ekonomiczna. Tata Indica - malo jeszcze znana, malutka Panda i Skoda Fabia - czyli horrory.
Dziennik kosztów dla Renault Thalia II 1.2 16v 75KM 55kW
7,1
8,2
~Gormit
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
auto mimo że jest bardzo budżetowe, to jest dość fajnie wyposażone. Dużo elementów chromowanych daje efekt eleganckiej limuzyny. A to wszystko za cenę nieco ponad 36 tyś. złotych.